Kampanya Bulucu

İNG Bank’ın ParaMara Uygulamasını Hemen İndirenler 30 TL Kazanıyor

İNG Bank, başlatmış olduğu bir uygulama ile artık Cüzdan kullanımını tarihe karıştırmayı hedefliyor. Bu uygulama sayesinde artık cüzdanınızı evde unutsanız bile ParaMara ile hiç sorun değil. Üstelik indirenler anında 30 TL kazanıyor.

Bu uygulamayı indirmiş olduğunuzda İNG Bank müşterisi olmanız gerek yok. Herhangi bir hesabınız olmasa bile kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için Android, iOs ya da Windows8 işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuzun bulunması yeterlidir. İndirmiş olduğunuzda kendinize bir İninal Kart oluşturarak internetten avantajlı alışveriş ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İNG Bank müşterisi olmasanız bile size para gönderilmiş olduğunda günün istediğiniz saatinde İNG ATM’lerinden parayı çekebilirsiniz. Facebook arkadaşlarına ve herhangi bir cep telefonuna para gönderebilirsiniz. Dilerseniz yeni İNG Bank Kart başvurusuna bu uygulamadan başvurabilirsiniz. Diğer banka kartlarını da bu uygulamaya yükleyebilir ve aralarında para transferi gerçekleştirebilir, ininal kart’ınıza para aktarabilirsiniz.

İNG Bank ParaMara

İNG Bank ParaMara Uygulama Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 13 Ocak 2015 – 23 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcı ParaMara uygulaması içerisinde “ininal Kart Yarat” menüsünden herhangi bir ininal Kart yaratıp, bu karta ParaMara içerisine eklediği başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden veya Migros, PTT ve diğer yüklemeye yetkili noktalardan bakiye yüklemesi gerçekleştirmelidir. Kullanıcı, yarattığı ve bakiye yüklemesi yaptığı ininal Kart’ını kullanarak internet alışverişi gerçekleştirdiğinde 30 TL ödüle hak kazanmış olacaktır.
• Kampanyada ödülün kazanılabilmesi için yapılacak bakiye yükleme ve harcama miktarlarında bir alt/üst sınır bulunmamaktadır.
• 30 TL ödül, hak kazanan kullanıcılara 1 Şubat itibari ile, yaratmış ve alışverişte kullanmış oldukları ininal Kart’larına artı bakiye olarak yansıtılacaktır.
• Kampanyadan her T.C. Kimlik Numarası bir defa faydalanabilecektir.
• 18 yaş altı yararlanamamaktadır.
• Fiziksel ininal kartını ParaMara’ya ekleyenler ve bu kartı kullanarak kampanya katılımı deneyenler kampanyaya katılmazlar.
• Daha önceden ininal kart yaratmış ve yükleme yapmış kullanıcılar kampanyaya katılamaz.
• ING Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.