Kampanya Bulucu

İNG Bank’a Facebook ile Bağlananlar N11.com’da 30 TL İndirim Kazanıyor

Avantajlı alışveriş imkanı sunan İNG Bank Kampanyaları ile ucuzluğun adresi olan N11.com kampanyaları, bir noktada birleşerek, kolayca 30 TL indirim imkanı sunuyor. www.ingbank.com.tr adresine Facebook ile bağlanmış olduğunuz zaman indirim kuponunuzun kodu otomatik olarak mesaj yolu ile size iletiliyor.

Kampanyanın size sunmuş olduğu avantajdan yararlanmanız oldukça basit. İlk olarak www.ingbank.com.tr adresine girmeniz gerekiyor. Bu adrese girmiş olduğunuzda “Facebook ile Bağlan” seçeneğini tıklayınca, Facebook ile otomatik bağlanacaksınız. Giriş yapmış olduğunuzda önünüzde açılan pencerede sizde cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası isteyecek. Bu alanları doğru bir şekilde doldurduğunuz zaman yararlanacağınız indirim kuponu kodu girdiğiniz telefon numarasına otomatik SMS olarak gelecek. Bu kupon kodu ile de www.n11.com adresinden Outdoor ve Spor kategorilerinden yapacağınız alışverişlerde, toplam ücret üzerinden otomatik indirimi yapabileceksiniz. Kupon sadece belirtilen kategorilerde ve 150 ya da daha üstü alışverişlerde geçerli olacaktır.

N11 İNG Bank kampanyası

İNG Bank ile N11.com’da 30 TL İndirim Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 02 Şubat – 02 Mart 2015 tarihleri arasında ING Bank internet sitesine (www.ingbank.com.tr) Facebook ile bağlananlar, n11.com Spor & Outdoor kategorisinden 150 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 30 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor.
• Kampanyadan faydalanmak için www.ingbank.com.tr adresinden “Facebook ile Bağlan” butonunu kullanarak ING Bank internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Yeni açılan pencerede TC Kimlik No ve telefon numaranızı girdikten sonra size 16 haneli kupon kodunun yer aldığı bir SMS gönderilecektir.
• Kupon kodu ile Spor & Outdoor kategorisinden tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzerindeki peşin veya taksitli alışverişinizi 30 TL indirimli yapabilirsiniz.
• Kupon kodu, www.n11.com, m.n11.com veya n11.com’un iOS ve Android uygulamalarından tanımlanabilir ve bu kanallarda kullanılabilir.
• Kupon kodunu web’den tanımlamak için, “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım >Kuponlarım sayfasındaki “Yeni Kupon Gir” kutusuna kupon kodunuzu yazıp ekleyin. Mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım>Puan/Kupon Ekle alanına kupon kodunuzu yazın.
• Kampanyadan, kuponu ilk yükleyen 5.000 müşteri yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
• Tanımlanan kuponlar, 15 Mart 2015 Pazar günü saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kuponlar geçerliliğini yitirecektir.
• Facebook ile oturum açmaya onay verildiğinde bilgiler ING Bank kayıtlarında saklanmaktadır.
• Kupon kodu tek kullanımlıktır ve aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde sipariş iptal edilecektir.
• Bu kampanya diğer n11.com kampanyaları ile birleştirilemez.
• ING Bank ve n11.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
• Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Mağaza İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.