Kampanya Bulucu

İlk Defa Axess’li Olanlara 50 TL Ekstra Chip Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“İlk Defa Axess’li Olanlara 50 TL Ekstra Chip Para!” kampanyası ile birlikte Nisan ayında ilk kez Axess sahibi olan kişilere Axess kartını kullanarak yapacakları ilk alışverişlerinin ardından 50 TL değerinde ekstra Chip Para verilecek olup kazanılan bu Chip Para’lar ile bedava alışveriş yapmaları mümkün kılınacaktır! Üstelik diğer kampanyalara katılarak Chip Para kazanmaya devam etmeniz de mümkündür!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Nisan ayı içerisinde yeni bir Axess asıl kredi kartı başvurusu yapması gerekmektedir. Bununla birlikte 1 Nisan 2017 tarihinden önce açık bir Axess kredi kartına sahip olan ya da 1 Nisan tarihinden önce Axess kartı alıp 1 Nisan tarihinde bu kartı iptal ettirmiş ve yeniden bir Axess asıl kartı için başvurmuş olan kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu bir yana Nisan ayı içerisinde yeni Axess asıl kartı ile birlikte 31 Mayıs 2017 tarihine kadar yapacağınız ilk alışveriş ile birlikte 50 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını yakalamış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Nisan ayı içinde Axess asıl kredi kartına başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu kart için yapılacak olacak başvurular tüm Akbank şubeleri, Akbank resmi internet sitesi ve Axess resmi internet sitesi, 444 25 25 Numaralı Akbank Telefon Bankacılığı, Akbank ATM’leri, Facebook ve Akbank Direkt üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca AXESS yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj gönderen kişilerin de kart başvuruları alınmış olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Wings, ticari kart ya da Free kartı olan kişiler, Axess kartına başvurarak katılabilirler.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin 31 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihe dek yapılacak olan ilk alışverişin ardından 1 iş günü içinde harcama yaptığınız Axess asıl kartına 50 TL değerinde Chip Para yüklenecektir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Kadar Zamanda Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip Para’ları, Chip Para’lar kartınıza yüklendikten sonra 7 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kazanmış ve kullanmamış olduğunuz tüm Chip Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Her bir kişi kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir. Bu da Axess kartı başvurusu yapan bir kişinin kampanyadan yararlandıktan sonra kartını iptal edip tekrar başvuruda bulunarak kampanyadan faydalanmasının önüne geçmektedir. Bununla birlikte kampanyadan kazanılabilecek olan en yüksek Chip Para değeri de 50 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kazanılacak olan ekstra 50 TL Chip Para’ya ilave olarak diğer kampanyalar ve üye iş yerlerinden de Chip Para kazanmanız mümkündür.

Kampanyaya Sosyal Güvenlik Kurumu, fatura ödemeleri, nakit çekim işlemleri, düzenli ödemeler, havale ve EFT dahil edilmemiştir.

Kampanyaya sadece internet üzerinden ya da doğrudan mağazalardan yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Akbank önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da herhangi bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.