Kampanya Bulucu

İkea’dan Aile Karta Özel 100 TL’lik Hediye Çeki!

İkea Türkiye’nin önde gelen mobilya ve dekorasyon mağazalarından biri. Zaman zaman geliştirdiği kampanyalar ile de müşterisinin ilgisini çekmeyi başarıyor ve müşterisinin yaptığı alışverişten memnun kalmasını sağlıyor. Son zamanlarda da 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL indirim kampanyası geliştirdi.  Bu yazımızda İkea’nın Aile karta özel geliştirdiği 100 TL indirim kampanyasına yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 06.09.2017 tarihinde başlayan, 15.10.2017 tarihinde sona erecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, İkea mağazalarından Aile kart ile yapılan nakliye bedeli hariç 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz.

Hediye çekini, mağazalardan yaptığınız alışveriş ile kazandıysanız yine mağazalarda kullanabilirsiniz. İnternet sitesinde kullanamazsınız.

Eğer internet mağazasında alışveriş yaparsanız, hediye çeki yerine bir indirim kupon kodu kazanırsınız ve bu kodu yalnızca internet mağazalarında kullanabilirsiniz.

Kazandığınız indirim kupon kodunu internet mağazalarından yapacağınız minimum 101 TL tutarındaki harcamalarda da kullanabilirsiniz.

Kazandığınız indirim kodu siparişinizi verirken belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Hediye çekini ve kupon kodunu tek seferde yaptığınız alışverişlerde kazanabilirsiniz.

Hediye çekinin kazanılması için satış veya bilgi fişinin aslının ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kazandığınız hediye çeki, paraya çevrilemez ve internet sitesinden yapılan alışverişlerde, restoran, gıda, ürün toplama bankosu nakliye ve montaj kasalarında kullanılamaz. İndirim kupon kodu da aynı şekilde, restoran, gıda, ürün toplama bankosu nakliye ve montaj kasalarında ve mağazalarda yapılan alışverişlerde kullanılamaz.

İkea kurumsal kart ile yapılan alışverişlerde de hediye çeki kazanılabilir ancak kazanılan hediye çeki ile kurumsal kartın sağladığı avantajlar aynı anda kullanılamaz.

Kazandığınız hediye çeki teslim edildikten bir gün sonra geçerli olacaktır ve 15 Kasım 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır.

Eğer size verilen, hediye çeki kampanyasına konu olan kartı kaybederseniz, sorumluluk size aittir, yeniden hediye çeki verilmez.

Hediye çeki ve indirim kodu bölünerek kullanılamaz, tek bir alışverişte kullanılması gerekmektedir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Hediye çeki kullanılmazsa veya bir kısmı kullanılırsa kullanılmayan kısmı geri iade edilmez.

Hediye çekini kampanyalar bittikten sonra yedi gün içerisinde ikea mağazalarından teslim almanız gerekmektedir. Bu süre içinde teslim alınmayan hediye çekleri için geriye dönük talepler kabul edilmez.

Eğer yaptığınız alışverişinizi iptal veya geri iade ederseniz verilen hediye çekini de geri vermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde geri iade durumunda indirim kupon kodu sistem tarafından iptal edilir.

Kampanyaya katılım sağlandığı taktirde kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız hiçbir şey yoktur. 1000 TL ve üzeri alıveriş yaptığınız taktirde kampanyaya katılmaya hak kazanmış olursunuz. Eğer alışverişinizi İkea mağazalarından yaptıysanız tek yapmanız gereken şey mağazaya gidip hediye çeki kampanyasına konu olan kartı teslim almaktır.

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.