Kampanya Bulucu

İKEA’dan Aile Kart Sahiplerine 8 Taksit İmkanı

Yapı ve malzeme konusunda ülkenin en geniş market ağından birine sahip olan İKEA, şimdi müşterilerine ayrıcalıklı imkanlar sunuyor. İKEA kampanyaları ile İKEA Aile Kart sahipleri kampanya tarihleri arasında yaptıkları alışverişlerden 8 taksit fırsatından yararlanabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında İKEA mağazalarından 150 TL veya üzerinde bir alışveriş yapmış olduğunuzda eğer İKEA Aile Kart’ınız var ise 8 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Garanti Bankası’na ait kredi kartı ile alışveriş yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Garanti Bankası’na ait kredi kartı bulunan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Sadece Business olan kredi kartları, Bonus Flexi, Bonusnet ve Bonus Genç kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Geri kalan kredi kartları kampanya kapsamındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderim işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanyaya katılım manuel olarak yapılacaktır. Ayrıca kampanyaya katılım için ödeme işleminin Garanti özellikli Pos cihazından yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlayarak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya İKEA’dan yapılan bütün ürün ve kategorilerde geçerli olacaktır. Kampanya belirlenen tarihler arasında yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Sadece İKEA mağazalarında geçerli olan bu kampanya internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olmayacak. Mobilya sektörü için ise sadece mevcut taksit imkanına ek olarak +2 taksit verilerek uygulanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.