İKEA'da Maximum Kart'a Özel 9 Taksit Fırsatı | Kampanya Bulucu

İKEA’da Maximum Kart’a Özel 9 Taksit Fırsatı

İKEA’da Maximum Kart’a Özel 9 Taksit Fırsatı

Yapı ve malzeme konusunda oldukça bilinen ve tercih edilen market türlerinden olan İKEA, şimdi kredi kartlarına oldukça avantajlı fırsatlar sunuluyor. Kredi kartlarının taksit sayısının sınırlandığı bu dönemde, İKEA kampanyaları yasaların izin verdiği en fazla sayıda taksit imkanı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartı ile İKEA market ve mağazalarından 150 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 9 taksite kadar vade fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik bu taksit için herhangi bir ücret ya da vade farkı alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Maximum kredi kartları ve Maximum ailesine sahip olan diğer kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kampanya hem bireysel, hem de şirket kredi kartlarında kampanya geçerli olacaktır. Bankamatik kartları ile yapılan ve Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlem yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile İKEA marketlerinden Maximum özellikli POS cihazları ile 3 taksitli işlem yapmanız durumunda POS cihazı +6 taksit seçeneği sunacaktır. Kabul ederseniz kampanyaya da otomatik olarak katılmış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında, belirtilen kriterlerle 3 taksitli işlem yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

İKEA Aile Kart Olmadan da Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Kampanya için sadece Maximum kredi kartı kullanmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında başka bir üyelik ya da kart gereksinimi yoktur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ