İkea'da Maximiles Kartınıza Özel 9 Taksit Fırsatı | Kampanya Bulucu

İkea’da Maximiles Kartınıza Özel 9 Taksit Fırsatı

İkea’da Maximiles Kartınıza Özel 9 Taksit Fırsatı

Yasal düzenlemeler ile kredi kartlarının taksit sayısı kısıtlanınca tüketiciler alışverişlerinde oldukça fazla zorluk yaşamaya başladılar. Kredi kartları da yasaların izin verdiği maksimum ölçüde taksit fırsatı sunmaya devam ediyor. Şimdi Maximiles kampanyaları ile İKEA’dan yapacağınız alışverişlerde 9 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu İKEA kampanyaları ile kampanya tarihleri içerisinde Maximiles kredi kartı ile alışveriş yapan müşteriler 150 TL’nin altında olan alışverişlerinde 3 taksit fırsatından, 150 TL’nin üzerinde olan alışverişlerde 6 taksit fırsatından ve İKEA’nın internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde de 9 taksit fırsatından yararlanabilirler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle bireysel Maximiles, Maximum ya da MercedesCard kredi kartı kullanmanız gerekir. Ayrıca kampanya sadece İKEA Aile Kart sahiplerinin katılımına açıktır. Bu kart sahibi olmayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize hediye çeki ya da promosyon kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya için belirlenen tarihler arasında Maximiles kredi kartınız ile İKEA’dan alışveriş yapmanız ve ödemeyi Maximum özellikli Pos cihazı aracılığı ile yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalılardır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanmak Ücretli Mi?

Bu kampanyaya katıldığınız için herhangi bir katılım ücreti, taksitlendirme ücreti, faiz ya da vade farkı ödemezsiniz. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. Taksit yapmış olduğunuz için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ