Kampanya Bulucu

IKEA’da 150 TL’ye Varan Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“IKEA’da 150 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Paraf POS kullanılarak IKEA’dan yapılacak olan 500 TL ve üzeri taksitli her işleme 50 TL değerinde ve toplamda 150 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Paraf POS’ları kullanarak IKEA’dan taksitli bir şekilde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ayrıca bir şey yapmasına gerek olmayıp sadece kampanya tarihleri içinde, kampanya kapsamında belirtilen kartları kullanarak, kampanya koşullarını yerine getirerek IKEA’dan alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanacağınız Paraf Para’lar kartınıza kampanya koşullarını karşıladığınız andan itibaren yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 9 Nisan 2017 tarihi saat 23.59’a kadar kullanmanız gerekmektedir. bu tarihe dek kullanılmayan tüm Paraf Para’lar 10 nisan 2017 tarihinde kartınızdan geri alınacaktır.

Kazandığım Paraf Para’ları Nerede Kullanabilirim?

Kazandığınız Paraf Para’ları kullanma konusunda herhangi bir sınırınız bulunmamaktadır. Burada unutulmaması gereken şey Paraf Para transferlerinin Paraf Para kullanımı olarak geçerli olmadığıdır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında IKEA’dan Paraf POS’ları kullanılarak yapılacak olan her 500 TL ve üzeri taksitli harcama için 50 TL değerinde Paraf Para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte bu kampanyaya katılan her bir kişi sahip olduğu asıl ve ek kartları ile birlikte en fazla 150 TL değerinde Paraf Para kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında aynı gün içinde yapılacak olan alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin taksitli olması gerekmektedir. Peşin bir şekilde yapılan ödemeler ile bu kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

Paraf Para kullanarak yaptığınız ödemeler ile iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları bir başka karta transfer etmeniz Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için transfer edilmiş olan Paraf Para’lar geri alınır.

Kampanyaya Parafly ve ek kartlar dahil edilmiştir.

Ikea resmi internet sitesi olan www.ikea.com.tr sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya ile ilgili tüm bilgiler slip üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle geriye yönelik bir şekilde yararlanma söz konusu değildir. Bu konu ile ilgili de ne bu ne de bir başka kampanya da değişiklik yapılmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya kapsamında belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanyayı sona erdirme haklarını saklı bir şekilde tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.