İhtiyaç Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bu Kampanyanın Sunduğu Avantaj Nedir?

Bu kampanya sayesinde hem küçük hem de büyük her türlü ihtiyacınızı yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranları ile birlikte Türkiye İş Bankası tarafından verilen kredi sayesinde oldukça kolay, hızlı ve uygun bir şekilde karşılayabilirsiniz!

Bu Kampanyaya Hangi Tarihe Kadar Katılabilirim?

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan İhtiyaç Kredisi Kampanyasına son katılım tarihi 28 Şubat 2017’dir. Bu tarihten sonra bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden Nakit, T. C. Kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelirlerini bu sıra ile ve aralarında boşluk bırakıp büyük harflerle yazdıktan sonra 4402 numarasına kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir.

Örnek olarak göstermek gerekirse; (NAKİT 254xxxxx244 10000 2000)

Bu kampanyaya katılmak için kullanabileceğiniz farklı yollarda bulunmaktadır. İhtiyaç Kredisi Kampanyası’na internet şubelerinden, bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 numaralı Telefon şubesinden, İşTablet ya da İşCep’ten, Türkiye İş Bankası şubelerinden kolay bir şekilde başvurabilirsiniz.

Başvuruyu hangi kanaldan yapmış olursanız olun kredi başvurunuz ile ilgili anında cep telefonunuza cevap alırsınız!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz her bir kısa mesaj için kullanmış olduğunu GSM operatörüne göre belirlenmiş olan tarifeler üzerinden ücret tahsil edilecektir.
Kampanya kapsamında alınacak olan krediler için en fazla 48 aylık bir vadeden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Yapılacak olan geri ödemeler otuz gün sonra başlayacak şekilde hesap edilmiştir.

Bu kredi için ön şart olarak kefil aranmıyor olsa da şubeler tarafından gerekli görüldüğü zaman kefil talep edilebilir.

Sigorta primi ve tahsis ücretleri değişiklik gösterebilir.

Türkiye İş Bankası’nda yer alan bu kampanya ile ilgili oluşturulmuş örnek tabloda yer alan ücretlere yüzde beş oranında olan banka sigorta muavele vergisi dahil değildir. Yine aynı bölümde yer alan bilgilere yıllık maliyet oranında sigorta tutarı dahil edilmemiştir.

Sigorta primleri ise 35 yaş ve üzerinden hesaplanmış olsa da kredi tutarı, müşterinin yaşına ve kredi vadesine göre değişim gösterir.

Daha fazla bilgi almak için Türkiye İş Bankası resmi sitesinde yer alan “İhtiyaç Kredisi Kampanyası” sayfasına bakmanız gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası kampanya ile ilgili olan koşulları değiştirme hakkını elinde saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.