Kampanya Bulucu

İGDAŞ Fatura Ödemelerinde Faizsiz 3 Taksit Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Worldcard ile yapacağınız fatura ödemelerini İGDAŞ veznelerinden ya da İGDAŞ resmi internet sitesi olan www.igdas.istanbul üzerinden yapmanız halinde faizsiz üç taksit kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“İGDAŞ Fatura Ödemelerinde Faizsiz 3 Taksit Fırsatı!” kampanyası 15 Ekim 2016 tarihinden 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartları Kullanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri kartlar tüm Vakıfbank kredi kartları olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte ek kartlar ile yapacağınız doğalgaz ödemeleri de bu kampanya kapsamında yer almaktadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin doğalgaz faturalarını İGDAŞ Online İşlemler üzerinden ya da İGDAŞ veznelerinden Vakıfbank Worldcard ile peşin bir şekilde ödemelidir. Bu ödemenin ardından cep telefonlarınıza kısa mesaj gönderilecektir. Bu kısa mesajı cevapladığınız taktirde yapmış olduğunuz doğalgaz ödemesi otomatik bir şekilde faizsiz olarak üç taksite bölünür.

Faturayı Ödedim Ama Kısa Mesaj Almadım

Yapmış olduğunuz doğalgaz faturası ödemesini yukarıda yer alan anlatıma uygun bir şekilde yapmanıza rağmen cep telefonu numaranıza kısa mesaj gelmemesi halinde yapmanız gereken şey hesap kesim tarihinden önce taksitlendirme isteğinizi iletmek ya da ödeme işleminin bir gün ardından itibaren 444 0 724 numaralı Vakıfbank Telefon Bankacılığı’nı aramaktır.

Taksitlendirme İşlemini Nasıl İptal Edebilirim?

Taksitlendirme işlemini iptal etmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri tek yol 444 0 724 numaralı Vakıfbank Telefon Bankacılığı’nı aramaktan geçiyor.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya İgdaş Online İşlemler üzerinden ya da İGDAŞ veznelerinden 100 TL ve 20.000 TL aralığında yapılan peşin fatura ödemelerinde geçerli olacaktır.

Yapılacak olan taksitlendirme işlemi dönem içi işlemlere yansımış olmalıdır. Bununla birlikte ilgili işlemin dönem ekstresinin de kesilmemiş olması gerekmektedir.

Taksitlendirme talebini hesap kesim tarihine dek iletmeyen kişiler hesap kesim tarihi ve sonrasında bu kampanyadan yararlanamazlar.

Yapmış olduğunuz doğalgaz fatura ödemelerini iptal ettiğiniz taktirde taksitlendirme fırsatından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterinin takip statüsünün normal olması gerekmektedir. Bu nedenle bir dönem ya da daha fazla gecikmeler yapan kişiler bu kampanyadan faydalanamayacaktır. Kanuni ya da idari olarak takip altına alınan kişiler de bu hizmetten faydalanamaz.

Tek bir kart üzerinden aynı döneme ait olan birden fazla İGDAŞ faturası ödemesi takstilendirilebilmektedir.

Vakıfbank ve İGDAŞ tarafından bu kampanya ile ilgili koşullarda değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.