İDO ile #yolacık Yakıtın Shell'den Olsun! | Kampanya Bulucu

İDO ile #yolacık Yakıtın Shell’den Olsun!

İDO ile #yolacık Yakıtın Shell’den Olsun!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

İDO  Eskihisar – Topçular hattında yolculuklarınızda Shell desteği yanınızda olsun! 10 TL’ye kadar yakıt hediyesini Shell’den kazanın!

Eğer Shell ClubSmart kart sahibiyseniz, Eskişehir- Topçular hattından araç fişi ile geçiş yaparken 10 TL’ye kadar yakıt hediyesi de kazanma şansına sahipsiniz. Kısa mesaj ile yaptığınız katılımlarda 5 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden yaptığınız katılımlarda ise 10 TL değerinde yakıt hediyesi kazanın!


Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı sınırlı olduğundan katılmak için acele edin!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya 2 şekilde başvurabilirsiniz. İsterseniz SMART yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numaranızı ve kampanya şifrenizi 16 Kasım 2016’ya kadar 2313’e gönderin

Mesajla uğraşmak istemezseniz Shell Motorist mobil uygulamasını indirerek “Haber ve Ürünler” başlığından “İDO” kampanya sayfasından, kampanya katılım bağlantısına girin ve Shell ClubSmart kart numaralarınızı ve kampanya katılım şifrelerinizi girin.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

3 Ekim- 13 Kasım 2016’ya kadar geçerli olan kampanyaya bu tarihler arasında katılım gösterebilirsiniz. Belirtilen tarihler arasında İDO  Eskihisar – Topçular hattında yaptığınız araç yolculuklarında Shell’den 10 TL yakıt desteğinden yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanya Shell’in yaptığı diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanyaya katılmak için Shell ClubSmart kart sahibi olmanız gerekmektedir.
  • Yüklenen hediye puanlar ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerlidir.
  • Smart puanların 19 Aralık 2016’ya kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan puanlar 20 Aralık 2016’da geri alınacaktır.
  • Smart puanların kullanılabilmesi için ClubSmart’ın sisteme kayıtlı olması gerekmektedir.  www.shellsmart.com adresine girerek ya da KAYIT yazıp 2313’e sms göndererek kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ