Kampanya Bulucu

Hyundai Yeni i30 Alacaklara 30.000 TL Kredi Kampanyası

Hyundai herkes araba sahibi olabilsin diye yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya doğrusunda artık araba almak daha kolay olacak. Hyundai  i30 modellerine özel olarak 30.000 TL için 30 ay 0 faizli kredi fırsatı sizlerle. Hyundai  kredi kampanyasına özel olarak ek 2500 TL indirim fırsatları sizi bekliyor. Araba almak isteyenler için  son zamanlardaki en iyi araba üreticilerden biri olan Hyundai ‘nin bu kampanyası iyi bir fırsat olacaktır. En son teknoloji ve kaliteli ürünler üreten Hyundai  Türk müşteriler tarafından çokça tercih edilen bir marka. Peşim alımlarda ise nakit desteği veren Hyundai , bununla beraber i10, i20 ve i30 modellerinde geçerli olan sıfır faiz kampanyasında bu ay olarak devreye soktu. A sınıfının lider modeli olan i10 15 bin TL 15 ay vede imkanı ile kredi veriyor. Daha iyi bir sürüş keyifi yaşmak isteyenler için ise i20 modeline 20 bin TL kredi 20 ay vade imkanı ile , teknoloji ve tasarımıyla beraber birde konfor isteyen müşteriler için ise i30’ larda 30 bin TL 30 ay sıfır faizle kredi veriyor.

Bu Kampanya Hangi  Tarihler Arasında Geçerlidir?

17 Kasım 2017 tarihi ile başlayan kampanya 30 Kasım 2017 tarihi ile sona erecek. Bu nedenle bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin ellerini çabuk tutmasında fayda var.

Kampanya Kapsamındaki Hyundai  Modelleri Hangileridir?

Hyundai i30, Hyundai , i20, Hyundai i10 kampanya kapsamındaki arabalardır. Bu arabaların dışında yüzde 0 faiz kampanyası maalesef geçerli değil.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • İlanda bahsi geçen 6.000 TL nakit indirimi tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılır ve düz vites versiyonlarında geçerli değildir.
  • Belirtilen %0 faiz oranı, yalnızca gerçek kişiler için geçerlidir. Tüzel kişiler ya kobiler için geçerli değildir. Bu kampanyadan faydalanabilecek kişiler yalnızca bireysel amaçla aracı kullanmak üzere alan kişilerdir.
  • Tahsil ücreti kullanım için bir kereye  mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
  • Tahsis ücretinin %5′ ine denk gelen BSMV  müşteriler tarafından ödenir. Hyundai  bu ücreti ödeme gibi bir zorunluluğu yoktur.
  • Daha fazla bilgi ve sürüş deneyimi yaşmak için Hyundai  yetkili satış bayilerine gelebilirsiniz.
  • Hyundai assan fiyatlarda ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.