Hyundai Araç Sahipleri Bu Kış Çok Avantajlı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Hyundai Araç Sahipleri Bu Kış Çok Avantajlı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Hyundai yetkili servislerinden 500 TL ve üzeri yapılacak olan Blue Bakım ya da periyodik harcamalarında 50 TL’ye kadar varan değerlerde yakıt kazanma fırsatı sizleri bekliyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Hyundai Araç Sahipleri Bu Kış Çok Avantajlı!” kampanyası 18 Ocak ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki olan kısa mesaj yolu için yapılması gereken şey “SMART” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakılarak Shell Club Smart kartına ait numara girilmeli ve bununla birlikte Hyundai tarafından alımların ardından gönderilecek olan kısa mesaj ile iletilmiş olan kampanya kodunu yazarak her operatör için aynı olmak üzere 2213 numarasına göndermektir.

İkinci yol ise Shell Club Smart üyeleri tarafından Shell Motorist uygulaması üzerinden yapılabilecek olan yoldur. Bu yolu kullanmak isteyen kişiler bu uygulamanın içerisinden “Haberler ve Ürünler” başlığına tıklamalı ve “Hyundai” kampanya sayfasına girmelidir. Ardından bu kampanyaya katılmak için gereken bağlantıya girerek Shell Club Smart kartına ait numarayı ve kampanya katılım şifrelerini girmelidir.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile gönderilen kısa mesajlardan herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Ne Kadar Yakıt Puan Kazanırım?

Bu kampanyaya hangi yol ile katıldığınıza bağlı olarak değişmektedir. Kısa mesaj yolu ile bu kampanyaya katılan kişiler 500 TL ve üzeri ürün ya da hizmet alımlarında 40 TL değerinde yakıt puan elde eder. Bununla birlikte Shell Motorist mobil uygulaması ile bu kampanyadan yararlanan kişilere katma değer vergisi dahil olmak üzere 50 TL değerinde yakıt puan verilir.

Yakıt Puanlar Kaç Smart Puan Değerindedir?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan 40 TL değerinde olan Yakıt Puan 4.000 Smart Puan değerinde olup 50 TL değerinde olan Yakıt Puan da 5.000 Smart Puan değerindedir.

Yakıt Puanlar Nasıl Kullanabilirim?

Kazandığınız yakıt puanlar Smart Puan’a dönüşerek Club Smart üyesi olan Shell istasyonlarında otogaz ya da akaryakıt alımlarında kullanmanız için geçerli olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya her kart sahibi sadece bir defa katılabilir.

Shell Taşıt Tanıma Sistemini kullanan müşteriler, Club Smart Extra Card sahipleri ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz.

Hediye Smart Puanlar ile yakıt siparişinde bulunmak isteyen kişilerni Shell Club Smart sisteminde kayıtlı olması gerekiyor.

Hediye Smart Puanlar 8 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir.

Hediye Smart Puanların son kullanma tarihleri 9 Nisan 2017’dir.

Hyundai ve Shell tarafından kampanya süresi ya da kurgusu ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.