Kampanya Bulucu

Huggies Bebekleriniz İçin Şans Getirecek

Huggies’ten oğlunuza, kızınıza ve size şans getirecek bir çekiliş kampanyası başladı. Bu kampanya kurgusuna göre alacağınız bebek bezlerinde size çıkan kampanya kodlarını atmayıp saklıyorsunuz. Daha sonra Huggies bezin kendi kampanya sitesinde kampanyaya katılma butonuna tıklayarak kampanya kodunu ve bilgilerinizi doğru bir şekilde giriyorsunuz. Daha sonra yapılacak olan çekiliş ile birbirinden güzel hediyeler kazanabiliyorsunuz. Bilgilerinizin yanlış olması halinde çekilişten hediye kazanma şansınız olmayacaktır. Bu kampanya için geçerli olan son tarih 31 Aralık 2014’tür. Bu gün de dahil olmak üzere tarihe kadar kod ve bilgileri göndermiş olmanız gerekiyor. Çekili ise noter huzurunda halka açık şekilde yapılacaktır.

Huggies Çekiliş Kampanyası

 

Huggies Çekiliş kampanyasının detayları:

Huggies Yenidoğan Bebek Bezi, Huggies Mini Bebek Bezi, Huggies Midi Erkek Bebek Bezi, Huggies Maxi Erkek Bebek Bezi, Huggies Maxi Plus Erkek Bebek Bezi, Huggies Junior Erkek Bebek Bezi, Huggies Midi Kız Bebek Bezi, Huggies Maxi Kız Bebek Bezi, Huggies Maxi Plus Kız Bebek Bezi, Huggies Junior Kız Bebek Bezi ürünlerinden satın alarak, paket içerisine basılmış olan özgün katılım şifresini ad, soyad, adres ve telefonları ile birlikte (ücretsiz) www.huggies.com.tr/sansgetirsin adresine girerek çekilişe katılabilirsiniz.

Hakkınız kaybolmadı, mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir.

Şifrenin eksik ya da yanlış olması halinde çekilişe katılmanız mümkün değildir.

  1. Kampanya 03.11.2014 saat: 00:01–30.11.2014 saat: 23:59 tarihleri arasında, 2. Kampanya 01.12.2014 saat: 00:01-31.12.2014 saat: 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 31.10.2014 tarih ve 52739871-255.01.02/3356-8452 sayılı izni ile yapılmaktadır.

18 yaşından küçük kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Birden fazla, farklı şifre göndererek katılım mümkündür, sınırlama yoktur. Her yeni şifre ayrı bir katılım şansı sağlayacaktır.

Birden fazla, farklı şifre göndererek katılım mümkündür, sınırlama yoktur. Her yeni şifre ayrı bir katılım şansı sağlayacaktır.

Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Katılımlarda ad, soyad, adres, şifre bilgilerinden herhangi biri eksik ve hatalı olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Kampanya katılımında ilk gönderilen şifre kabul edilecek olup aynı şifre üzerinden mükerrer katılımlar ayıklanacaktır.

Çekiliş sonucunda ikramiye kazandığınız taktirde, M.P.İ. ve kampanya kuralları gereği, hediyenizi teslim alabilmek için kazanan şifreyi içeren doğru şifreli ürün ambalajınızı ve alış veriş belgenizi yetkililere sunmanız gerekmektedir. Bu nedenle kampanyaya katılabilmeniz için şifreli ürün ambalajınızın tümünü ve alış veriş belgenizi belirtilen tarihlere kadar mutlaka saklayınız.

Kampanyaya katılım ücretsizdir.

İçerisinde şifre bulunmayan bir ürün aldığınız takdirde, 0800 261 59 09 numaralı tüketici hattını aramanız gerekmektedir. Alışveriş yaptığınızı gösteren fiş/faturanızı ibraz ederek internet sitesi üzerinden normal bir şekilde girişinizi yapmak üzere şifrenizi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gizem daşıkan dedi ki:

    numune