HSBC'de Banka İşlemleriniz Iphone 7 ve Apple Tv Kazandırıyor! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

HSBC’de Banka İşlemleriniz Iphone 7 ve Apple Tv Kazandırıyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

HSBC banktan banka işlemlerinizi gerçekleştiriyorsanız artık gerçekleştirdiğiniz her işlemde HSBC tarafından ödüllendirileceksiniz. İnternet ve Mobil bankacılıkta yaptığınız her işlemde Iphone 7 ve Apple Tv kazanmak için çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Çekiliş hakkı kazanmak için İnternet bankacılığı üzerinden EFT ve Mobil Bankacılık üzerinden EFT, havale, başka karta ödeme ve kredi kartına ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri ekim ayından aralık ayına kadar çekiliş hakkı kazanarak 15 adet Iphone 7 ve 30 adet Apple Tv kazanma şansına sahipsiniz!

Yaptığınız her işlemde bir çekiliş hakkı kazanarak, toplamda 12 çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurabilmek için HSBC bankasına ait kredi kartına ya da banka kartına sahip olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz kredi veya banka kartının internet ya da mobil bankacılığına açık olması gerekmektedir. Bundan sonra yapacağınız her işlemde bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 1 Ekim – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım sadece bu tarihler arasında gerçekleşecek bu tarihten sonra katılım gerçekleşmeyecektir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyadaki çekiliş hakkı 12’yle sınırlıdır. 12 çekiliş hakkına ulaşan müşterilerin daha sonraki işlemlerinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • Kampanyaya aylık katılımda çekiliş hakkı 4’le sınırlıdır.
  • Eğer müşteri HSBC Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde yasal takipteyse kazansa dahi ödüllendirilmeyecektir.
  • Kazananlar 17 Ocak 2017 tarihinde Akşam gazetesinde yayınlanacaktır. 1 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmayan asil kazananlar ve 16 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmayan yedek kazanalar ödüllendirilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.