Kampanya Bulucu

HSBC Advence’den Herkese Samsung Galaxy Tablet

Bankaların bazı dönemlerde otomatik ödeme talimatları ile ilgili kampanyaları görüyoruz. Fakat hepsi talimata karşılık verilen puanlardan ibarettir. HSBC’den bu kampanyadan çok daha farklı bir otomatik ödeme talimatı kampanyası geldi. HSBC, kampanya dahilinde ki herkese Samsung Galaxy Tablet veriyor.

HSBC’nin bu kampanyası için son geçerlilik tarihi 31 Ocak 2015. Bu tarihe kadar en az bir tanesi fatura olmak şartı ile 3 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda kampanyaya katılabiliyorsunuz. Aylık düzenli ödemelerin yapılacağı bu talimatların toplam tutarının en az 500 TL olması gerekiyor. Hem Advence avantajları, hem de Tablet kampanyası talimatı verdikten bir ay sonra işleme konacaktır. Verilecek olan tablet ise Samsung Galaxy Tab3 T110. Kampanyadan yararlanmak için vermiş olduğunuz ödeme talimatlarının 6 ay boyunca iptal edilmeyeceğinin taahhüdünü vermeniz gerekmektedir. Sadece bu kadar da değil. Her ayın ilk 7 günü Kredili .mevduat Hesabınızdan yapacağınız 5.000 TL’ye kadar harcamalardan, ayın ilk 7 günü için faiz alınmayacaktır.

HSBC Advenge Samsung Galaxy Tablet

HSBC Advence Samsung Galaxy Tablet Kampanyasının Detayları:

Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan biri otomatik fatura talimatı olmak üzere en az üç düzenli ödeme talimatı verilmeli ve bu talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi gereklidir. Tablet hediyesi ve diğer tüm Advance avantajları talimatların toplam en az 500 TL tutarında ödenmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren geçerlidir. Döviz transferlerinde,muhabir banka ücreti müşteri hesabına yansıtılır. Tablet modeli Samsung Galaxy TAB 3 T110 ; 16 Aralık 2014 -31 Ocak 2015 arasında ilk kez bankamız müşterisi olup Advance olanlara verilir. Tablet için en az altı ay ödeme taahhüdü aranır. Bankamızın kredi değerlendirme ve ön onaylı kredi limiti tanımlamama hakkı saklıdır. Her ayın ilk 7 günü Kredili Mevduat Hesabınızdan yaptığınız, 5.000TLʼye kadar olan yeni kullanımlarınızdan, ayın ilk 7 günü için faiz alınmaz. Faiz iadesi için kredi taksidinin gününde, tam ödenmesi gerekmektedir. Modern Hesap’ta bakiyenizin 2.000 ile 100.000TL arasındaki kısmı için faiz kazanırsınız. 2.000TL’ye kadar olan kısmı vadesiz hesabınızda kalır ve faiz uygulanmaz. Kampanyalar, Advance müşteriler için, Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. İnternetten Advantage üye işyerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her bir müşteri için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 10 TL ile sınırlıdır. 6 taksit kampanyası, tek çekim işlemler için geçerlidir. Kuyum/ telekom/yemek/ gıda/ benzin harcamaları kampanya kapsamı dışındadır. Müşteri taksitlendirmek istediği her işlem için ayrı talep iletmelidir. HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.