Kampanya Bulucu

HSBC Advantage’tan Beyaz Eşya Sektörü Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

HSBC Advantage’tan Beyaz Eşya Sektörü Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde HSBC Advantage üyesi olan beyaz eşya sektöründe yer alan Arçelik, Beko, Bosch, Gaggenau, Hotpoint, LG, Miele, Profilo, Samsung, Siemens ve Vestel mağazalarına giderek taksitli bir şekilde alışveriş yapacak olan kişiler ilave olarak 5 taksit fırsatından yararlanma şansını yakalayarak toplamda 12 taksit ile alışverişin tadını çıkarabilecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi olan beyaz eşya mağazalarına giderek taksitli bir şekilde alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri için HSBC Advantage üyesi olan ve Beyaz eşya sektöründe yer alan Arçelik, Beko, Bosch, Gaggenau, Hotpoint, LG, Miele, Profilo, Samsung, Siemens ve Vestel mağazalarına giderek taksitli bir şekilde alışveriş yapması gerekmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerektiğidir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında uygulanacak olan taksit sayısı, artı taksit ilave edilmiş hali ile birlikte 12 taksit olarak sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Nakit Puan kullanılarak yapılan alışverişler dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya ait olan tüm bilgiler slip üzerinde yer almakta olup kampanyadan hiç kimsenin geriye dönük bir şekilde yararlanması mümkün olmayacak ve bu konuda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

HSBC Concept kart sahipleri bu kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılım gösterebilirler.

Bu kampanyaya sadece Arçelik, Beko, Bosch, Gaggenau, Hotpoint, LG, Miele, Profilo, Samsung, Siemens ve Vestel mağazaları dahil edilmiştir.

HSBC Bank bu kampanya kapsamında belirlemiş olduğu koşulların tamamını ya da herhangi bir bölümünü önceden haber verme gereği duymadan değiştirme ya da bu kampanyayı sona erdirme ve durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.