Kampanya Bulucu

HSBC Advantage’den 1000 TL ve üzeri Turizm harcamanıza ise 100 TL Nakitpuan!

HSBC Advantage’den müşterilerine özel bir kampanaya geldi. Bu kampanya kapsamında, kapmanya geçerlilik süresi boyuna anlaşmalı HSBC Advantage üye işyerelerinden, HSBC Advantage kredi kartı ile tek seferde ya da taksitli bir şekilde yapılacak olan 1000 TL ya da daha üzeri turizm harcamanıza tamı tamına 100 TL Nakit Puan HSBC Advantage müşterilerini bekliyor. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, HSBC Advantage Banka’sının sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaraları üzerinden “TATİL” yazarak 4477’ye kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor. Daha sonra HSBC Advantage Bankası tarafından müşteriye kampanyaya katıldıklarına dair onay kodu gönderilmesinin ardından kampanya kapsamında dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. HSBC Advantage ile biriken Nakit Puanlarınızı kolay bir şekilde görmek için  eğer Android bir cep telefonuna sahip iseniz HSBC Advantage Mobil Bankacılık uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Eğer daha önceden bu uygulamayı edinmediyseniz. Android telefonlardaki Google Play Store’ye gelerek uygulama üstündeki arama butonuna tıklayın. Daha sonra karşınıza gelen kutucuğa HSBC Advantage Mobil Bankacılık yazarak büyüteç şeklindeki simgeye tıklayın. Bu işlemin ardından karışınıza indirme ekranı gelecek. Bu ekranda yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınız ile doğru orantılı bir şekilde uygulama cep telefonunuza inecektir. Uygulama cep telefonunuza indikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra Nakit Puanlarım bölümünden biriken Nakit Puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz,  HSBC Advantage Mobil Bankacılık uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Eğer daha önceden bu uygulamayı edinmediyseniz. Android telefonlardaki Apple Store’ye gelerek uygulama üstündeki arama butonuna tıklayın. Daha sonra karşınıza gelen kutucuğa HSBC Advantage Mobil Bankacılık yazarak büyüteç şeklindeki simgeye tıklayın. Bu işlemin ardından karışınıza indirme ekranı gelecek. Bu ekranda yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınız ile doğru orantılı bir şekilde uygulama cep telefonunuza inecektir. Uygulama cep telefonunuza indikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra Nakit Puanlarım bölümünden biriken Nakit Puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 15 Ocak 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılım gerçekleştirildikten sonraki alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • HSBC Advantage kampanyayı durdurma ve kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • HSBC Advantage’nin tüm hakları saklıdır.
  •  Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için HSBC müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında maksimum 100′ TL değerinde Nakit puan kazanılabilir. Kazandığınız Nakit Puanları HSBC Advantage üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.