Kampanya Bulucu

HSBC Advantage Yeni Yıl Alışverişinizin İlk Taksidi HSBC Advantage’den

HSBC Advantage yeni yıla gireceğimiz bu son günlerde harika bir kampanya başlattı. HSBC Advantage’ ile 100 TL ya da daha üzeri alışveriş yapın ve bu alışverişi 3 taksite bölün. Bu şekilde HSBC Advantage ilk taksit tutarı kadar size Nakit Puan verecek. Bu kampanyaya katılmak için HSBC Advantage Bank’sında kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4477’ye “KAZAN” yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız nakit avansları HSBC Advantage anlaşmalı üye iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Kampanyaya kayıt ücreti 1 mesaj ücretidir. Kampanya kapsamında kazandığınız Nakit Puan’ı gözlemlemek için HSBC Advantage internet bankacılığı uygulamasına ihtiyacınız var. Bu uygulamayı edinmek için eğer Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play Store üzerindeki büyüteç işaretine yani arama butonuna tıkladıktan sonra HSBC Advantage yazdıktan sonra karşınıza gelen sayfadaki yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” Butonuna tıklayarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kampanya kapsamında kazandığınız Nakit Puan’ları görebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz,  Apple store üzerindeki üzerindeki büyüteç işaretine yani arama butonuna tıkladıktan sonra HSBC Advantage yazdıktan sonra karşınıza gelen sayfadaki yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” Butonuna tıklayarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kampanya kapsamında kazandığınız Nakit Puan’ları görebilirsiniz.

Kampanya Hangi tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 11 Aralık 2017  ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katlım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında maksimum 50 TL’ değerinde Nakit puan kazanılabilir. Kazandığınız Nakit Puanları HSBC Advantage üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
  • NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • NakitPuanlar 10 Ocak tarihinde yüklenecek ve yüklenen NakitPuan’lar 25 Ocak 23.59’a kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan kısım 26 Ocak tarihinde silinecektir.
  • HSBC Advantage kampanyayı durdurma ve kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • HSBC Advantage’nin tüm hakları saklıdır.
  •  Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için HSBC müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.