Kampanya Bulucu

Hsbc Advantage Karta faizsiz 1000 tl Kredi Kampanyası

Hsbc, Advantage Kredi Kartı’na başvuran herkese  bedava 1000 Tl kredi kullandırıyor. Bu müthiş, faizsiz ve masrafsız kredi kampanyasından faydalanabilmeniz için ilk defa Advantage Kredi Kartı alıyor olmanız gerekmektedir. Halen aktif Advantage kredi kartı kullanıcıları maalesef bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Tamamen faizsiz ve masrafsız olan bu krediden şu an için ek kartlar, öğrenci kartları ve şirket kartları faydalanamıyor.

Kredinin maksimum miktarı 1000 liradır. Kredi kartı limitinize göre 500 lira veya 1000 lira çekebiliyorsunuz. Eğer kredi kartı limitiniz belirlenen miktarın altında ise ancak 500 Lira kredi çekebileceksiniz.

Her müşteri bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecek ve borç ödemesi gecikmeye girmiş kredi kartı müşterileri de bu kampanyadan yararlanamayacaklar. Yalnız yine burada da bir kolaylık sağlanmış müşterilere. Gecikmede olan borcunuzu ödediğiniz an bu kampanyadan yararlanabileceksiniz.

Üstelik 1000 lira faizsiz krediyi alabilmek için şubelere gitmeniz ve her hangi bir evrak doldurmanız istenmiyor sizden. 1000 Lira kredinizi 9 ay taksite tamamen masrafsız ve faizsiz olarak HSBC Bank Atm’lerinden çekebilirsiniz.

Altını çizmemiz gereken bir diğer önemli husus da kampanyadan faydalanabilmeniz için yeni alacağınız asıl Advantage kredi kartınızı 15 Eylül 2014 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında almış olmanız gerekiyor. Yanı kartınızı bu tarihler arasında alıyorsunuz ve kampanyadan yararlanma hakkını kazanmış oluyorsunuz. Faizsiz ve masrafsız 1000 lira kredinizi ise  31 Ocak 2015 tarihine kadar istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Düşük miktardaki nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor, ödemelerinizde kolaylıklar diliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.