Kampanya Bulucu

HSBC Advantage ile BKM Express’i Kullanarak Morhipo’dan Anında 30 TL İndirim Kazanın!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“HSBC Advantage ile BKM Express’i Kullanarak Morhipo’dan Anında 30 TL İndirim Kazanın!” kampanyası ile birlikte HSBC Advantage kredi kartı ile ödemeyi BKM Express üzerinden yapmak suretiyle Morhipo resmi internet sitesini ya da Morhipo uygulamasını kullanarak tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişlerde anında 30 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“HSBC Advantage ile BKM Express’i Kullanarak Morhipo’dan Anında 30 TL İndirim Kazanın!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 1 Mart 2017 tarihleri arasında Morhipo resmi internet sitesi ya da Morhipo mobil uygulaması üzerinden tek seferde alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey HSBC Advantage kredi kartı ile BKM Express ödeme sistemini kullanarak Morhipo internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden tek seferde 200 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışveriş yapmaktır. Böylelikle 30 TL değerindeki indirimden anında faydalanma şansını elde etmiş olursunuz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan ilk 2.700 işlem yararlanabilecektir. Bu nedenle de bu sayıya ulaşılması halinde kampanya kendini otomatik bir şekilde durduracaktır.

Ayrıca bu kampanyadan her bir kişi sadece bir defa yararlanabilmektedir. Bu nedenle de bu kampanyadan faydalanan kişiler en fazla 30 TL değerinde indirim kazanabilecektir. Bundan dolayı da tek bir kişinin birden fazla kez bu kampanyadan yararlandığı tespit edildiği takdirde bu kişinin yapmış olduğu siparişler iptal edilir ve kazanmış olduğu indirimler de geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya katılmak için Morhipo resmi internet sitesi olan www.morhipo.com sitesini ya da Morhipo mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu kampanyaya altın, ziynet ve hediye çeki alımları dahil edilmemiştir.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Bkm Express ödeme sistemini kullanmanız gerekmektedir.

BKM ve Morhipo bu kampanyada oluşturmuş olduğu koşulların bir bölümünde ya da tamamına değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan durdurma gibi hakları saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.