Kampanya Bulucu

HSBC Advantage ile Beyaz Eşya Sektöründe İlave 5 Taksit Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

HSBC Advantage ile Beyaz Eşya Sektöründe İlave 5 Taksit Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde HSBC Advantage üyesi olan ve beyaz eşya sektöründe yer alan Arçelik, Gaggenau, Samsung, Bosch, Siemens, Bosch, LG, Hotpoint, Miele, Profilo ve Vestel mağazalarından birine giderek taksitli bir şekilde alışveriş yapacak olan kişilere ilave olarak 5 taksit fırsatını elde etme şansı sunulacak ve toplamda 12 taksit ile alışveriş yapabilme fırsatını sunulmuş olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi olan ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan beyaz eşya sektörü markalarından yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kampanya tarihlerinde HSBC Advantage üyesi olan ve beyaz eşya sektöründe yer alan Arçelik, Gaggenau, Samsung, Bosch, Siemens, Bosch, LG, Hotpoint, Miele, Profilo ve Vestel mağazalarından birine giderek taksitli bir şekilde alışveriş yapması gerekmektedir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta satış görevlisine hangi kampanyadan faydalanmak istediğinizden bahsetmek olacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan ilave taksit sayısı, ilave edilmiş ile birlikte en fazla 12 taksit olarak kullanılabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında Nakit Puan kullanarak yapacağınız alışverişler ile ilave taksit kazanmanız mümkün değildir.

Kampanya ile ilgili tüm bilgiler slip üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle de kampanya kapsamında herhangi birinin geriye dönüş bir şekilde kampanyaya dahil olarak ilave taksit kazanma şansı bulunmamaktadır. Bu konuda herhangi bir değişiklik yapılması da mümkün değildir.

HSBC Concept kart kullanıcıları bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirler.

Bu kampanyaya sadece Arçelik, Gaggenau, Samsung, Bosch, Siemens, Bosch, LG, Hotpoint, Miele, Profilo ve Vestel mağazaları dahil edilmiştir.

HSBC Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme ve durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.