Kampanya Bulucu

Hopi’lilere Özel ETS Tur’da Yüzde 10 Paracık

Yaz gelirken, tur ve tatil kampanyaları da yeniden yaygınlaşmaya başladı. Hopi kampanyaları da bu tarz bir kampanyaya yer vererek oldukça cazip bir kampanya avantajı başlattı. ETS kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada yüzde 10’a kadar Paracık kazanabilirsiniz ve 25 Paracığa kadar da 3 kat fazla değerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Kimler İçin Geçerlidir?

Kampanya sadece Hopi üyesi olarak ETSTUR’un resmi internet sitesinden Hopi kimliği ile alışveriş yapanlar için geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ise en az 1.500 TL’lik bir harcama yapılması gerekiyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kısa süreli olarak başlatılan bu kampanyanın son katılım tarihi 5 Mayıs 2015’tir. Bu tarihten sonra ki sipariş ve alışverişler kampanya kapsamına hiçbir şekilde alınmayacaktır.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile yapmış olduğunuz ödemenin Yüzde 10’u kadar paracık kazanabilirsiniz. Ayrıca bu alışveriş için paracıklarınızı kullanmak isterseniz, 25 TL’ye kadar olan paracıklarınızın 3 katı değerinde kullanılabileceğini bilmelisiniz.

Eğer Siparişi İptal Edersem Ne Olacak?

Kampanya kapsamında yapılan alışverişten, vazgeçilmesi, iptali ya da iadesi söz konusu olduğunda, kampanya ile kazanmış olduğunuz paracıklar geri alınacaktır. Eğer yeterli paracığınız bulunmuyorsa iade işlemi üzerinden yapılan ödemeden kesilecektir.

Kampanya Her Tur ya da Satış İçin Geçerli Midir?

Bu kampanya sadece belirlenen birkaç otelin sipariş ve rezervasyonlarında geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil oteller arasında da paracık kazandıracak oran farklıdır. Bu otellerin listesini görmek istiyorsanız, kampanyanın duyurulduğu internet sitesini ya da Hopi uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kazandığım Paracıkların Değeri Ne Kadardır?

Biriken ve harcanan paracıkların bedeli her kampanyada aynıdır. Kazanılan her 1 paracık, 1 TL’ye eşit olarak görülür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.