Kampanya Bulucu

Hopi’lilere Özel Boyner-YKM’de 25 Paracık 6 Kata Kadar Değerli

Alışveriş ile teknolojinin en fazla kaynaştığı bu dönemde, yeni başlayan uygulama ve kampanyalar daha cazip alışveriş imkanları sunuyor. Özellikle Hopi kampanyaları, şimdi Boyner kampanyaları ile ortak yürütüldüğü için Hopi’de ki 25 paracık, Boyner mağazalarında 6 kata kadar değerli.

Bu Kampanyanın Yarattığı Avantaj Nedir?

Bu kampanya ile Hopi uygulamasında, alışveriş yaptıkça biriken paracıklarınızı, kendi değerinin daha fazlasında kullanabilme imkanı sunuluyor. Biriken 25 paracık puanınızı 250 TL ile 500 TL arası alışverişlerde 3 katı değerli, 500 TL üzerinde ise 6 kat değerli olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Hopi uygulamasını Google Play Store, ya da App Store’dan indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı indirip kaydolduğunuz zaman mağazalarda ve markalarda size özel avantajlar ana sayfa kısmında görülüyor. Bu uygulama içerisinde ki paracıklarınızı mağazada ödeme esnasında telefonunuzdan barkot göstererek yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 5 Mayıs 2015’tir. Bu tarihlerden sonra yapılacak olan alışverişler bu kampanya ile değerlendirilmeyecektir.

Bu Kampanya Hangi Mağazalarda Geçerli Olacak?

Belirlenen bu kampanya tüm Boyner ve tüm YKM mağazalarında geçerli olacak. Kampanya www.boyner.com.tr ve www.ykm.com.tr internet sitelerinde de geçerli olacak. Mağazalardan yapılan minimum 75 TL alışverişler için bu kampanya geçerli olacak iken, internet sitesinden yapıldığında en az 100 TL olarak yapılabilecektir.

Bahsedilen Paracıkların Değeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İndirilen uygulamada 1 paracık 1 TL’ye eşittir. Siz uygulamayı kullandıkça paracıklar da birikecektir. Biriken bu paracıklar belirli mağazalarda kendi değerinden birkaç kat fazladır. Yani uygulamada ki 25 paracık’ı bu kampanya ile kullandığınızda 6 katı olarak 150 TL değerinde kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.