Kampanya Bulucu

Hopi Uygulamasını İndiren 1 Milyon Kişiye 25 TL Paracık Hediye

Alışverişin tanımının oldukça farklılaştığı bu günlerde, bu tanımı değiştirecek yeni bir uygulama başladı. Boyner grubuna bağlı olarak çıkan bu uygulama Hopi. Hopi kampanyaları genel olarak alışveriş ve ödeme üzerine işlev gören ve akıllı telefonlarda çalışan bir uygulama.

Hopi Nedir?

Hopi, alışverişte fırsatları yakalamanızı sağlayan, bu fırsatlardan ve beğendiğiniz ürünlerden oldukça indirimli yararlanmanızı sağlayan, uygulamayı kullandıkça sana da paracık kazandıran, birçok mağazada geçerli olacak olan bir uygulama. Bu uygulama ile alışveriş yapmak için mağazada ki kasada uygulamada ki ekranı okutmanız yeterli olacaktır.

Paracık Nedir?

Hopi’yi kullanarak yapmış olduğunuz alışverişlerde belirli miktarda TL olarak paracık kazanabiliyorsunuz. Bu biriken paracıklarınızı uygulamada görebiliyorsunuz. Bazı mağazalarda kazandığınız paracıklar 3 katı, ya da 5 katı değerinde olabilir. Bu paracıklarla dilediğiniz şeyi herhangi bir alt limite takılmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi Mağazalarda Geçerli?

Hopi uygulamasının geçerli olduğu mağazalar oldukça fazla olduğu için tek tek buraya yazamayız. Ama uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra, hangi mağazalarda geçerli olduğunu, hangi mağazada ne gibi fırsat ve size özel indirim olduğunu görebilirsiniz. Bunun için sadece uygulamada ki Anasayfa’ya bakmak yeterli olacaktır.

Bu uygulamayı Nereden İndirebilirim?

Bu uygulama şuan için Android ve iOs tabanlı işletim sistemine sahip cihazlarda geçerli. Bunlar için Google Play Store’dan ya da App Store’dan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şuan Hangi Avantajlardan Yararlanabilirim?

Uygulamayı indirmiş olduğunuz an 25 TL paracık size hediye ediliyor. Alışveriş yaptıkça da paracıklarınızı kazanabiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz sadece uygulamayı indirim, 3 kat değerli olan bir mağazada hiçbir ücret ödemeden 75 TL’lik bir harcama yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili diğer avantajlar size özel olarak uygulamanın ana sayfasında olacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.