Kampanya Bulucu

Hopi Uygulaması İle Digiturk Üyeliklerinde Yüzde 20 Oranında Paracık Hediye

Yeni başlamasına rağmen oldukça fazla rağbet gören Hopi kampanyalarına, oldukça avantajlı bir yenisi daha eklendi. Şimdi Digiturk üyeliğini gerçekleştirmiş olduğunuz zaman, bu Digiturk kampanyaları ile her ay faturanın Yüzde 20 oranında paracık kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için Hopi uygulamasını kullanıyor olmak gerekiyor. Eğer henüz üyesi değilseniz bu uygulamayı App Store ya da Google Plat Store’dan indirerek hemen üye olabilirsiniz. Daha sonra Hopi’li alışverişler ile Digiturk üyeliği yapmış olduğunuzda her ay size gelen faturanın %20’si kadar Paracık kazanabilirsiniz.

Bu Kampanya İçin Gerekli Başvuruyu Nereden Yapacağım?

Kampanya için Digiturk üyeliği başvurusu sadece internetten yapılmalıdır. Digiturk merkezlerinden yapılan başvurular kampanya kapsamına girmeyecektir. www.digiturk.com.tr internet adresine girerek istediğiniz paketleri seçip gerekli formu doldurarak başvuruyu yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 20 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar sadece internet üzerinden başvuran Hopi üyesi müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanya İçin Herhangi Bir Taahhüt Vermem Gerekiyor Mu?

Kampanya kapsamında yapılacak olan Digiturk üyeliği için 1 yıllık taahhüt vermek gerekiyor. Verilen taahhüt tarihinden önce üyeliğinizi iptal ettirirseniz, o tarihe kadar size yapılan indirimler ve yararlanılan ücretsiz hizmetler son faturanıza yansıtılacaktır.

Üyeliğimi İptal Edersem Kazandığım Paracıklara Ne Olur?

Digiturk üyeliğinin taahhüt süresinden önce iptal edilmesi durumunda kampanya bozulmuş sayılır ve bu kampanya ile kazanmış olduğunuz paracıklar hesabınızdan geri çekilir. Eğer paracıkları kullanmışsanız ve çekmek için yeterli değil ise, kalan tutar son faturanıza yansıtılarak tahsil edilir.

Kampanya Hangi Digiturk Paketlerinde Geçerlidir?

Bu kampanya tüm paketlerde geçerlidir. Paketlerin detayları hakkında gerekli bilgiyi www.digiturk.com.tr adresinden alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.