Hopi ile Bimeks Mağazalarında Paracıklarınız 2 Kat Değerli | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Hopi ile Bimeks Mağazalarında Paracıklarınız 2 Kat Değerli

Alışveriş yaptıkça Paracık kazandıran ve kazandığınız Paracıkları da mağazalara göre belirli katlar değerinde olan Hopi, şimdi de Bimeks’te. Şimdi Hopi kampanyaları ile Bimeks’ten yapacağınız alışverişlerde kazandığınız paracıkları 2 kat değerinde harcayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bimeks kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Hopi kimliğiniz ile birlikte Bimeks mağazalarından 100 ile 299 TL arası alışverişlerinizde 2 kat değerli 10 Paracık, 300 ile 599 TL arasında ki alışverişlerinizde 2 kat değerli 25 Paracık, 600 TL ve daha üzerinde ki alışverişlerinizde ise 2 kat değerli 50 Paracık kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılan her 1 paracık 1 TL değerindedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Hopi kullanıcıları yararlanabilir. Kampanya Hopi uygulamasını akıllı cihazına indiren herkes için geçerli olacaktır. Bu kampanya sadece Bimeks mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. İnternet sitesinden yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Bimeks mağazalarında akıllı telefonunuzda ki Hopi kimliğinizi okutarak, belirtilen tutarlar arasında alışveriş yapmanız durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son alışveriş süresi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışveriş yaparak kampanyaya katılabilir. Kazanmış olduğunuz Paracıkları da 1 yıl boyunca istediğiniz zaman kullanma şansınız olacaktır. 1 yılın sonunda kullanılmayan Paracıklar geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanyadan kampanya süresi boyunca istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Kampanya tüm kategorilerde ve ürünlerde yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Paracıkların kullanımı diğer mağazalarda farklı değerlerde kullanılabilir. Hem Bimeks, hem de Hopi bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.