Kampanya Bulucu

Homer Auto Servicelerde işçilik %25 indirimli!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Shell, Clubsmart kart sahiplerine yeni bir avantaj sunuyor. Clubsmart kart sahipleri Homer Auto Servicelerde işçilikten %25 indirimli yararlanıyor. Kart sahipleri yapacakları işlemlerde işçilik ücretlerinden %25 oranında indirimle faydalanıyor.

Üstelik kampanyadan yararlanmak da çok kolay. Homer Auto Servicelerde Clubsmart kartınızı göstererek ve görevlinin alışveriş sırasında kart numaranızı kasaya girmesini sağlayarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Alışverişi siz yapın, indiriminiz Shell’den gelsin!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya dahil olmanız ise çok kolay. Shell’den alacağınız Clubsmart kart vasıtasıyla kampanyaya dahil olmaya bir adım yaklaşabilir, Homer Auto Servicelerden yapacağınız alışverişlerde Clubsmart kartını kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Eylül 2016– 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan bu tarihler arasında faydalanabilirsiniz. Kampanyada değişiklik yapmak hakkı Shell ve Homer Auto Service’a ait olduğundan tarihler onlar tarafından istenildiğinde uzatılabilir. Tarihler uzatılmadığı takdirde 31 Aralık 2016 tarihinde kampanya sonlanacaktır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Kampanyaya sadece Clubsmart kart sahipleri katılabilir.

Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.

18 yaşından küçükler kampanyaya dahil olamaz.

Bu kampanya Shell ve Homer Auto Service’in diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanyanın detaylarında ve süresinde Shell ve Homer Auto Service tarafından gerek görüldüğünde değişiklik yapılabilir.

Kampanyanın detayları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Homer Müşteri Hizmetleri 0 850 433 0220 ve Shell Müşteri Hattı olan 444 2020 ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz www.shell.com.tr, www.homerservisler.com gibi adresleri de ziyaret edebilirsiniz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.