Kampanya Bulucu

hmstatil.com’dan % 45’e Varan Erken Rezervasyon İndirimlerine Ek % 10 İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“hmstatil.com’dan % 45’e Varan Erken Rezervasyon İndirimlerine Ek % 10 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde HMS Tatil sitesi üzerinden ya da 444 5 467 telefon numarasından 1.000 TL ve üzeri taksitli ya da peşin bir şekilde yapacağınız tatil alımlarında yüzde 45 oranına varan erken rezervasyon indirimlerine ek olarak yüzde 10 oranında indirimden yararlanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“hmstatil.com’dan % 45’e Varan Erken Rezervasyon İndirimlerine Ek % 10 İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirerek tatil alışverişinde bulunması gerekmektedir. Bu kampanyaya katılabilmek için 28 Şubat 2017 tarihine dek rezervasyon yapılması zorunludur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin indirim kodu olan “PASSOLIG” kodunu kullanması gerekmektedir. Bu indirim kodunu kullanmanın iki farklı yolu vardır. Bu kodu kullanmak isteyen ve kampanyaya internet üzerinden yapacağı tatil alışverişi ile katılan bir kişi satın alma sayfasına geldiği zaman Kupon / İndirim Bilgileri bölümüne bu kodu yazmalı ve ardından “Hesapla” butonuna basarak bu indirimden yararlanmalıdır.

Bununla birlikte kampanyaya Çağrı Merkezi üzerinden katılacak olan kişilerin 444 5 467 numarasını aramaları ve indirim kodunu ibraz etmeleri gerekmektedir. Bu şekilde ek indirimden yararlanmanız mümkün hale gelecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile elde edebileceğiniz ek indirim sadece Kıbrıs ve yurt içi otellerinde geçerli olacaktır. Bu nedenle de yurt dışı turları, yurt dışı otelleri ve kültür turları, uçak bileti ve transfer alışverişleri ve gemi turları bu kampanyaya dahil edilmeyen tatil opsiyonlarındandır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile birlikte yapacağınız tatil alımlarının tarihi en geç 31 Aralık 2017 olabilmektedir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için 1.000 TL ve üzeri tatil alışverişlerinizi peşin ya da taksitli bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Bu kampanya ile bir başka kampanyanın birleştirilmesi ya da bu kampanyanın geriye dönük bir şekilde kullanılması mümkün değildir.

Bu kampanya ile elde edeceğiniz indirim kodunu sadece tek bir siparişte ve münferit rezervasyonlarda kullanmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanya ile ilgili olarak HMS Tatil ve Passolig tarafından kampanyada yer alan koşulların istenilen bir bölümünde ya da her kısmında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı daha önce fiili bir şekilde bildirimde bulunmadan sona erdirme hakları saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.