Kampanya Bulucu

HMS Tatil’de 1000 TL ve üzeri Harcamanıza % 10 İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“HMS Tatil’de 1000 TL ve üzeri Harcamanıza % 10 İndirim!” kampanyası ile birlikte Temmuz ayı içerisinde Hmstatil.com sitesi üzerinde yer alan tüm yurt içi otellerde yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri rezervasyon işlemlerinde ilave olarak %10 indirim fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz! Bununla birlikte kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerde sizlere 9 taksit fırsatından yararlanma şansı sunulacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Temmuz ayı içerisinde tatil alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilave olarak yapılması gereken bir şey yoktur. Kampanya koşullarını yerine getirerek indirim elde eden kişilerin bu indirimden faydalanabilmeleri için Hmstatil.com sitesi üzerinden münferit bir şekilde herhangi bir yurt içi otelinden alışveriş yapması ve rezervasyon sırasında indirim kodunu ilgili bölüme girmesi gerekir. Bununla birlikte bir diğer yol olan HMS Tatil Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 467 numarasını arayarak indirim kodunu yetkili kişiye bildirebilir ve bu indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim Kodu Ne Zaman Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanya koşullarını yerine getirerek indirim kodu kazanan kişilerin bu kodu geçmişe yönelik bir şekilde kullanması mümkün değildir. Bununla birlikte indirim kodunun kullanılabilmesi için belirlenmiş olan son tarih 10 Ağustos 2017 tarihidir. Ayrıca indirim kodu kullanılarak yapılacak olan rezervasyonların en geç 31 Aralık 2017 tarihine dek yapılması gerekir.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

İndirim kodundan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yöntem vardır. İndirim kodu olan “PARAF2HMS17” kodunu kullanabilmek için HMStatil.com sitesini ya da HMS Tatil Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 467’yi kullanmanız mümkündür. İndirim kodunu internet üzerinden alışveriş yapmanız halinde rezervasyon sırasında; Çağrı Merkezi üzerinden alışveriş yapmanız halinde ise yetkili kişiye bildirerek kullanmanız gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Kampanyaya Paraf, Parafly ve Business kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya kapsamında Paraf ile yapılacak olan münferit rezervasyonlar yalnızca bir defa yapılabilecektir. bu sebepten dolayı da kampanya kapsamında yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri alışverişlerden elde edeceğiniz %10 oranındaki indirim kazanabileceğiniz en yüksek indirim tutarını da belirlemiş olur. Bunun için bir üst sınır koyulmamıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya toplu rezervasyonlar, grup rezervasyonları, transferler, gemi turları, yurt dışı turları, yurt dışı oteller, uçak bileti satışları ve kültür turları ile yapılacak olan satın alma işlemleri dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile diğer indirim ya da kampanyalar birleştirilerek kullanılamaz.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerle ilave olarak 9 taksit seçeneği sunulur.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde kampanya da geçerliliğini yitirir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan bu kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.