Hizlial.com'dan anında 25 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Hizlial.com’dan anında 25 TL İndirim

Eğer Maksimum kartınız ve ya Maximiles kartınız var ise, Hizlial.com’dan bu kart ile alışveriş yaptığınızda anında 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu İş Bankası Fırsat Kampanyası internet şubesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Tabi bu kampanyadan yararlanmak bir takım şartlara tabi.

Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Hizlial.com’dan tek seferde 150 TL’lik bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu alışveriş parça parça toplam değil, bir kerede olmalıdır. Peşin çekim ya da taksitli olması önemli değil. Önemli olan 150 TL’lik alışverişi bir kerede yapmaktır. Ayrıca bu kampanya 16 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak istediğinize karar verdiğiniz zaman yapmanız gereken adımlar şu şekilde olmalıdır. İlk olarak TC kimlik numarası, kart numarası ya da müşteri numarası gibi bilgilerle internet şubesine girmelisiniz. Girdiğinizde ekranın sağ tarafında ki kampanyalar bölümünde teklifi göreceksiniz. Teklife “istiyorum” bölümünü tıkladığınız zaman size bir referans numarası verilecek. Bu numara ile hizlial.com’dan alışveriş yaparken istenilen bölüme yazdığınızda indirimi direkt olarak alacaksınız. Numarayı girmeniz gereken yer ana sayfada ki hesabım bölümünü tıkladığınızda açılan yerden puanlarım bölümünde bulunuyor. Burada “hediye puan” kısmına tıklayarak “aktif et” diye onaylamanız gerekecektir. Bu işlemden sonra yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirim kazanmış olacaksınız. Bu kampanyanın başka bir alışveriş internet sitesinde işe yaramayacağının altını çizelim.

Kampanya detayları:

Kampanya referans numarası 16 Eylül – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında İnternet Şubesi’nden alınabilir.
• Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak öğrenilebilir.
• Referans numarası kullanarak www.hızlıal.com‘dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişinizde anında 25 TL indirimden faydalanabilirsiniz.
• Kampanya referans numarası tek siparişte kullanılabilir.
• Kampanya referans numarası, www.hizlial.com sayfasında, “Hesabım” bilgilerinin altında yer alan “Puanlarım” bölümündeki “Hediye Puan” alanına girildiğinde, Aktif Et butonuna basılarak kullanılabilmektedir
• Referans numarası 15 Ekim 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.
• Kampanya altın, değerli maden ve kontör ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
• İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.