Kampanya Bulucu

Hızlıal.com Alışverişlerinizde 50 TL Para puan Hediye

Hızlıal.com’da yapacağınız 500-999 TL arası alışverişlerinizde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 100 TL Parapuan kazanabilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit imkanı da sizleri bekliyor.

Parapuan kampanyasına katılmak için alışverişinizden önce HIZLIAL yazıp 2273’e kısa mesaj göndermelisiniz. Ardından gelen onay mesajı ile kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Alışverişlerinizi 1-30 Kasım tarihleri arasında yapmalı ve 8 Aralık 2014 tarihinde yüklencek Parapuanları 18 Aralık 2014 tarihine kadar kullanmalısınız.

Hızlıal Parapuan Kampanyasının Şartları:

CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’ınızla 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında www.hizlial.com online alışveriş sitesinden tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde 8-18 Aralık 2014 tarihleri arası geçerli ParaPuan kazanabilecektir.

• ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce “HIZLIAL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

• Finansbank ticari kredi kartları ile 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 6 ve 9 taksit avantajı sunulacaktır. Finansbank bireysel kredi kartları ile telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç diğer harcamalarınızda peşin fiyatına 6 ve 9 taksit fırsatı sunulacaktır.

• Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

• ParaPuan kullanılarak, Finansbank banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

• Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

• Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

• Kazanılan ParaPuan’lar 8 Aralık 2014 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2014’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 19 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.

• Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

• Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

• Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.

• Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır. chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri, kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.