Kampanya Bulucu

HGS Kartınızı Artık Opet’ten Alabilir ve Doldurabilirsiniz!

Şimdiye kadar sadece PTT şubelerinde, noktalarında, otoyol giriş ve çıkışlarında ve PTT anlaşmalı kurum ve kuruluşlarda satın alınan ve doldurulan Hızlı Geçiş Sistemi kartları artık Opet’ten de satın alınabilir ve doldurulabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Opet istasyonlarından HGS kartı ve etiketini 6 TL karşılığında alınabilecek ve dolum yapılabilecek. Şimdiye kadar sadece PTT şubeleri ve satış noktalarında yapılan, PTT ile anlaşma yapan kurum ve kuruluşlarca yürütülen bu işlemi artık Opet istasyonlarına uğrayarak da yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Opet kampanyalarından araç sahibi olan herkes faydalanabilir. HGS etiketleri araç sınıflarına göre değişiklik gösterecektir. Araç sınıfı ile ilgili verilen bilgilerin doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır ve oluşacak sıkıntıdan sadece kendisi sorumlu tutulur.

HGS Kartı Nasıl Alabilirim?

Kampanyadan yararlanarak HGS satın alma işlemi yapmak için aracın ruhsatı, ya da ruhsat fotokopisini elinde bulundurmak gerekecektir. Ayrıca başvuruyu yapacak olan kişinin de kimliğini yanında bulundurması zorunludur. Verilen 2 adet etiketin biri ruhsata yapıştırılırken, diğer arabanın ön camına yapıştırılacaktır.

HGS’yi Ne Kadar Doldurmam Gerekir?

HGS dolumu ile ilgili sınırlama sadece ilk dolumlar için belirlenmiştir. Ve bu sınırlama araç sınıfına göre değişiklik gösterir. 1. Sınıf araçlar en az 30 TL, 2. Sınıf araçlar 37,5 TL, 3. Sınıf araçlar en az 53 TL, 4. Sınıf araçlar 67,50 TL ve 5. Sınıf araçlar 81,50 TL dolum yapmalıdır. Bu sadece ilk dolumlar için geçerli olacaktır.

Eğer HGS Arızalanırsa Ne Yapmak Gerekir?

Böyle bir durum ile karşılaştığınızda otoyollar üzerinde bulunan PTT şubeleri ya da acenteliklerden HGS kartınızın okunabilme özelliğini kontrol ettirebilirsiniz. Gerekli yönlendirme buralardan yapılacaktır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.