Kampanya Bulucu

Her Yeni Fatura Ödeme Talimatınıza 10 TL Puan Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Her Yeni Fatura Ödeme Talimatınıza 10 TL Puan Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde bireysel kredi kartı ya da vadesiz mevduat TL hesabı üzerinden verilecek olan Hızlıcep talimatı hariç olmak üzere her bir yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı için 10 TL değerinde ve kampanya kapsamında toplamda 50 TL değerinde puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 11 Temmuz ve 10 Ağustos 2017 tarihleri arasında yeni bir otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı vermesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında talimat verilecek olan bireysel kredi kartı ya da vadesiz mevduat TL hesabının bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden TALIMAT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp 11 haneden oluşan T. C. kimlik numarasını yazarak 4470 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan her bir kısa mesaj için Turkcell hattı sahipleri 0,65 TL, Avea yani Türk Telekom hattı sahipleri 0,65 TL ve Vodafone hattı sahipleri için 0,415 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya gönderilecek olan kısa mesajın banka sistemine ulaştıktan sonra geçerli olacağı için bu işlem gerçekleşene dek talimat vermeniz bir işe yaramayacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Yapı Kredi Play kartı ya da vadesiz mevduat TL hesabı üzerinden ödeme talimatı vermesi gerekir.

Kampanya Kapsamında Kazandığım Puanlar Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanılmış olan puanlar 15 Eylül 2017 tarihinde kampanya kapsamında ödeme talimatı verilmiş olan bireysel kredi kartı ya da vadesiz mevduat TL hesabının bağlı olduğu banka kartına aktarılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında ödüllendirmenin yapılabilmesi için müşterinin en az bir adet bireysel kredi kartı ya da banka kartına sahip olması gerekir. Kampanya kart ya da hesap bazında değil müşteri bazındadır. Bununla birlikte her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek olup kampanya kapsamında kazanılabilecek olan en yüksek puan değeri de 50 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında bireysel kredi ya da vadesiz mevduat TL hesabı üzerinden verilecek olan yeni HGS ya da otomatik fatura ödeme talimatları değerlendirilir.

Play kartı üzerinden verilecek olan ödeme talimatları 2017 yılının sonuna dek ödenecek olan faturalardan talimat ücreti alınmamasını sağlar.

Kampanya boyunca verilecek olan her bir ödeme talimatı için 11 Temmuz ve 10 Eylül 2017 tarihleri arasında en az bir defa ödeme yapılması ve bu ödemelerin 31 Ocak 2018 tarihine dek geçerli olması gerekir.

Kampanya tarihleri içinde kampanya dönemi başlamadan önce hesaba verilen otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı iptal edilir ve kredi kartına bağlanırsa ya da kredi kartı üzerinden verilmiş olan otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı iptal edilir ve hesaba bağlanırsa kampanya kapsamında puan kazanılması mümkün olmaz.

Müşteriler, kampanya tarihleri dahilinde aynı abone numarası üzerinden birden fazla kez otomatik fatura ödeme talimatı verdiği takdirde bu talimatlardan yalnızca bir tanesi için ödül kazanılabilir.

Kampanya tarihleri içinde en fazla altı ay öncesine dek iptal edilmiş HGS ya da otomatik fatura ödeme talimatının, kampanya tarihleri içinde tekrar verilmesi halinde ödül kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya tarihleri içinde en fazla altı ay öncesine dek birinci derece yakını olan bir kişi için HGS ya da otomatik fatura ödeme talimatı veren ve bu talimatı iptal edip tekrar talimat veren kişiler ödül kazanamaz.

Cep telefonu faturaları için verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması kapsamında operatör değişikliğinin ardından yapılacak olan otomatik fatura ödeme talimatı söz konusu olduğu zaman yalnızca son talimat için müşteriye ödül verilir.

World Business kartları kullanılarak erilecek olan otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Hızlı Cep talimatı haricinde verilecek olan tüm talimatlar dahildir.

Bu kampanya kişiye özel olan diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kredi kartı hesabı üzerinden verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatı ile yapılacak olan fatura ödemelerinden kampanya kapsamında 2017 tarihinin sonuna dek ücret alınmaz.

Bu şartları sağlamamış olan otomatik fatura ödeme talimatları için erilmiş olan puanlar 15 Şubat 2018 tarihinde müşterilerden tamamen ve kalıcı bir şekilde geri alınır.

Yapı Kredi Bankası kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.