Kampanya Bulucu

Hepsiburada.com’dan Tek Seferde 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinize % 10 Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Hepsiburada.com’dan Tek Seferde 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinize %10 Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Hepsiburada.com sitesi üzerinden tek seferde ve Paraf sanal POS cihazı kullanılarak yapılacak olan 500 TL ve üzeri ilk alışverişte %10 oranında Paraf Para kazanma şansını yakalayacak ve kampanya kapsamında toplamda 75 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edecektir!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Ağustos ve 15 Ağustos tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilave olarak yapması gereken herhangi bir şey olmamak ile birlikte tek yapılması gereken şey kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Hepsiburada.com sitesi üzerinden tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak olur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Paraf, Parafly ya da sanal kartlardan birini kullanarak alışveriş yapması halinde Paraf Para kazanması mümkün olup, Business kartlar ve ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kampanya koşulları yerine getirilerek kazanılmış olan Paraf Para’lar kampanya kapsamında kullanılmış olan karta 22 Ağustos 2017 tarihinde yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan kazanılmış olan Paraf Para’ları 5 Eylül 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe kadar kullanılmamış ve kampanya koşullarını yerine getirerek kazaanılmış olan tüm Paraf Para’lar 6 Eylül 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya hangi kartı ile katılırsa katılsın tüm kartları ile kampanyaya dahil olmuş olur.  Bu nedenle de her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında yapacağı alışverişlerden en fazla 75 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Paraf Para kazanımı gerçekleşmez.

Kampanyaya dahil edilmiş olan üye iş yerinden kontör ve altın alımı kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Müşteriler Paraf, Parafly ya da sanal kart kullanarak yapacakları işlemlerde kampanya süresi dahilinde yapacakları en yüksek alışveriş tutarına sahip olan ilk işlem üzerinden kampanyaya dahil olmuş olur.

Paraf Para transferi Paraf Para kullanımı olarak kabul edilmemiş olup, transferi gerçeklemiş olan tüm Paraf Para’lar kartınızdan geri alınır.

 

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.