HepsiBurada.com'dan Alınan Toshiba Notebooklar Şimdi 1 TB HDD Hediyeli | Kampanya Bulucu

HepsiBurada.com’ dan Alınan Toshiba Notebooklar Şimdi 1 TB HDD Hediyeli

HepsiBurada.com’ dan Alınan Toshiba Notebooklar Şimdi 1 TB HDD Hediyeli

İnternetten alışverişin en önemli sitelerden olan HepsiBurada.com şimdi yeni Notebook almak isteyenlere oldukça cazip bir fırsat sunuyor. HepsiBurada kampanyaları ile Toshiba marka Notebook almış olduğunuzda 1 TB hafızaya sahip HDD size hediye edilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Toshiba kampanyaları ile www.hepsiburada.com adresinden alacağınız tüm Toshiba Notebook modellerine 1 TB HDD hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihlerinde alınmalı ve yine belirlenen tarihler arasında kampanyaya kayıt yapılmalıdır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes www.hepsiburada.com adresinden Toshiba marka herhangi bir notebook aldığında bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya için alınan bilgisayarın yeni olması gerekir. İkinci el notebook satışlarında kampanya geçerli değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Belirtilen tarihler arasında Hepsiburada.com’dan herhangi bir Toshiba notebook almış olduğunuzda, yine verilen size süre içerisinde www.toshibatr.com/kampanya adresine kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt esnasında hem kullanıcıya ait fatura bilgileri, hem de ürüne ait bilgiler doğru şekilde doldurulmalıdır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Eylül tarihinde başlayan bu Notebook kampanyası 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyanda faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bir notebook almalı ve en geç 5 Ekim 2015 tarihine kadar da toshibatr.com adresinde ki kampanya formu doldurulmalıdır.

Hediyeyi Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya için alışverişi yapıp gerekli şartları sağladıktan sonra doldurduğunuz form bilgileri incelenecektir. Şartlar sağlanıyorsa hediyeler 3 ya da 4 hafta içerisinde kullanıcının adresine gönderilecektir. Bu kampanya ile birden fazla ürün alamazsınız. Her kişi sadece bir defa hediye alabilir. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlı tutulmuştur. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ