Kampanya Bulucu

Hepsiburada.com’dan 75 TL ParaPuan Kazanın

Türkiye’nin en güvenilir ve en büyük e-ticaret sitelerinden olan Hepsiburada.com yılın son günlerine yaklaşırken müşterilerine özel çok güzel bir kampanya başlattı bu kampanya kampanya ile beraber 75 TL’ye kadar ParaPuan kazanabilirsiniz. Hepsiburada.com geçtiğimiz günlerde %80’e varan indirimler başlatmışken üstüne bu kampanyayı da başlatınca bir çok müşterinin dikkatini üzerine çekti. Bu kampanyadan faydalanmak için World kredi kartı sahipleri Hepsiburada.com üzerinden 500 TL ya da daha üzeri alışverişlerinde 50 TL ParaPuan, 100 TL üzerindeki yapacakları harcamalarda ise tamı tamına 75 TL Parapuan kazanacaklar. Kampanyadan faydalanmak için tek şart World Kredi kartı sahibi olmak. Kampanyaya Yapıkredi’nin Cüzdan uygulaması üzerinden katılmakta mümkün. Uygulama üzerinden kampanyaya katılmak için ilk öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı edinmek için, eğer android bir cihaz kullanıyor iseniz Google Play Market üzerindeki Arama kutucuğuna Yapıkredi Cüzdan yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamanın istediği gerekli giriş bilgilerini girdikten sonra “Kampanyalar” seçeneğine tıklayın. Bu işlemden sonra “Hepsiburada.com 75 TL PARAPUAN” adlı kampanyaya “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer İOS bir cihaza sahip iseniz Apple Store üzerindeki Arama kutucuğuna Yapıkredi Cüzdan yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamanın istediği gerekli giriş bilgilerini girdikten sonra “Kampanyalar” seçeneğine tıklayın. Bu işlemden sonra “Hepsiburada.com 75 TL PARAPUAN” adlı kampanyaya “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra gerekli harcama tutarı yaptığınız taktirde kampanya kapsamındaki ParaPuanı kazanacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 27 Kasım 2017 tarihi ile başlayarak 30 Kasım 2017’de son bulacak. Bu tarihler arasında kampanyaya katıldıktan sonra yapılan harcamalar kampanya kapsamında sayılacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılan müşteriler kampanyaya katıldıktan sonra yaptıkları 500 ve 100 TL üzerindeki alışverişlerinde Kampanyada belirtilen ParaPuan’ı kazanacaklar.
  • Kazanılan Para Puanlar 7 Aralık 2017 Tarihinde Harcama yapılan Yapı Kredi World Kredi kartına yüklecektir.
  • Yüklenen puanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir. Bu tarihler arasında kullanılmayan puanlar müşteriden geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi bankası kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Hepsiburada.com kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız Anlaşmalı banka ya da Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.