Kampanya Bulucu

Hepsiburada.com’dan 10.000 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı Sizi Bekliyor

Hepsiburada.com üyelerine özel yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında Şimdi kayıt formunu eksiksiz olarak doldur, 20 hediye çekinden birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kampanya  D MARKET ELEKTRONİK HİZ. VE TİC. A.Ş. Milli Piyango idaresince yapılmaktadır. Kampanyaya Hepsiburada.com’un Mobil uygulaması olan Hepsiburada uygulaması üzerinden de katılım sağlayabilirsiniz. Android işetim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz ve telefonunuz android sürümün 4.4.4 Kitkat ve daha üzeri ise Google Play store üzerindeki arama kutucuğuna “Hepsiburada” yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. İnternet hızı ve telefon hızınız ile doğru orantılı bir şekilde uygulama cep telefonunuza yüklenecektir. Uygulama cep telefonunuza yüklendikten sonra, kampanyalar bölümünde yer alan” Hepsiburada.com’dan 10.000 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı Sizi Bekliyor” kampanyasının altında bulunan “Çekilişe Katıl” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen forumu eksiksiz bir şekilde doldurarak kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İOS işetim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz ve telefonunuz İOS sürümün 8.1  İOS ve daha üzeri ise Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna “Hepsiburada” yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. İnternet hızı ve telefon hızınız ile doğru orantılı bir şekilde uygulama cep telefonunuza yüklenecektir. Uygulama cep telefonunuza yüklendikten sonra, kampanyalar bölümünde yer alan” Hepsiburada.com’dan 10.000 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı Sizi Bekliyor” kampanyasının altında bulunan “Çekilişe Katıl” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen forumu eksiksiz bir şekilde doldurarak kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya yani çekilişe katılım süresi 4 Haziran 00.0.1 ile 30 Haziran 2018 saat 23.59 tarihleri arasındadır. Her üye yalnızca bir defa çekilişe katılabilir.

  • Çekiliş 09.07.2018 tarihinde saat 09.30’da Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 11.07.2018 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 26.07.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 10.08.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Tüm katılımlarda ad, soyadı bilgilerinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • 18 yaşından küçükler, D-MARKET ELEKTRONİK HİZ. VE TİC. A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hiz. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiye olarak, 01-30 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanılmak üzere 1 kişiye 10.000,00 TL değerinde, 1 kişiye 5.000,00 TL değerinde, 3 kişiye 2.500,00 TL değerinde, 5 kişiye 1.000,00 TL değerinde ve 10 kişiye 500,00 TL değerinde hepsiburada internet sitesinden yapılacak alış verişlerde kullanılmak üzere geçerli olacak Hediye Çeki verilecektir.
  • Kampanya Hakkında daha detaylı bilgi almak için Hepsiburada.com’un 7/24 açık müşteri temsilciliği hattını arayabilir ya da iletişim bölümünde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.
  • Hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Hepsiburada.com A.ş’nin tüm hakları gizlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.