Kampanya Bulucu

Hepsiburada.com’da Maximum Karta özel 50 TL Maxipuan

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden olan Hepsiburada, müşterilerine şimdi birçok kampanya ile fırsat sunuyor. Şimdi Hepsiburada kampanyaları ile Maximum Kart ile yapacağınız harcamalardan 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.hepsiburada.com internet sitesinden Maximum kredi kartınızı kullanarak 500 TL ya da daha üzeri bir harcama yaptığınızda 25 TL, 1.000 TL veya daha üzeri bir harcamada ise 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik Fırsatla uygulaması ile katılırsanız 75 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Maximum, Maximiles ve Mercedes Card kredi kartlarında geçerlidir. Diğer kredi kartları kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Business kredi kartları da bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca Maxipuan ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Kredi kartınızı kullanarak Hepsiburada.com internet sitesinden belirlenen tutarlarda alışveriş yapılmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya 3 şekilde kayıt olabilirsiniz. www.maximum.com.tr adresinden kampanyanın ilan edildiği sayada ki “Katıl” butonuna tıklayarak, Fırsatla mobil uygulamasını kullanarak ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Ocak 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır.

Kampanyaya SMS ile Nasıl Kayıt Olurum?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne HEPSIBURADA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.