Kampanya Bulucu

Hepsiburada.com’da 50 TL Worldpuan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Hepsiburada.com’da 50 TL Worldpuan!” kampanyası ile birlikte hepsiburada.com sitesi üzerinden kampanya tarihleri içerisinde yapacağınız 500 – 999 TL arası alışverişlerde 25 TL World Puan ve 1.000 TL ve üzeri alışverlerde 50 TL World Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Hepsiburada.com sitesi üzerinden belirtilen fiyat aralıklarında alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

BU kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Vakıfbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “HEPSİBURADA” yazarak bir adet boşluk bıraktıktan sonra kredi kartına ait olann son altı haneyi yazması ve 6635 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesajların ücreti mesajın gönderildiği hattın hangi GSM operatörüne bağlı olduğuna göre değişecektir. Kısa mesaj ücretlendirmesi kullanılmakta olan GSM operatörü tarifelerine göre belirlenir.

Kampanyaya Katılım Sınırı Bulunuyor Mu?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapıldığı için bu kampanyadan her bir müşteri sadece tek bir seferliğine yararlanabilir. Bu nedenle de bu kampanyadan kazanılabilecek en yüksek World Puan değeri 50 TL’dir.

World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanyadan kazanacağınız World Puanlar alışveriş yapmış olduğunuz ve kullanıma açık olan bireysel kredi kartınıza 9 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir.

World Puanlarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz World Puanları 20 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu güne dek kullanmadığınız World Puanlar 21 Mart 2017 tarihinden itibaren kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Bu Kampanya Kapsamında Geçerli Olmayan Kategoriler Nelerdir?

Kampanya kapsamına dahil edilmeyen kategoriler şu şekildedir;

Emlak, Diğer Mücevher, Takı – Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Külçe Altın – Pırlanta ve Değerli Taş – Ziynet kategorisinde yer alan saat, takı ve mücevherler ile motosiklet ve otomobil kategorilerinde yer alan motosiklet ve otomobiller bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında kampanya şartlarını karşılayarak yapacağınız ilk taksitli ya da peşin alışverişinizde kampanyadan yararlanma hakkını elde edersiniz.

Tercih Kart sahiplerinin bu kampanyaya katılmak için katılım bedeli olarak 4.99 TL ödemesi gerekmektedir.

Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilemez.

Banka kartları, Business kartlar ve World Puan kullanımı ile yapılan ödemelerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Kampanya dönemi dahilinde yapılan ürün iadesi ya da ürün iptali gibi işlemler ile kampanya koşullarının ihlal edildiği durumlarda World Puan kazanılmasına müsaade edilmeyecektir.

Vakıfbank ve Hepsiburada.com sitesi bu kampanyayı tamamen durdurma ya da kampanya ile ilgili olan koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.