Hediye Cinemaximum Bileti Kampanyası | Kampanya Bulucu

Hediye Cinemaximum Bileti Kampanyası

Hediye Cinemaximum Bileti Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

1 Ekim-31 Ekim arasında İş’te Üniversiteli kredi kartınızla toplamda 300 TL’lik alışveriş yapın Cinemaximum’larda kullanabileceğiniz çift kişilik sinema biletiniz hediye olsun. IMAX ve IMAX 3D’de dahil olmak üzere tüm sinemalarda kullanabileceğiniz biletinizi istediğiniz zaman kullanın.

Hem İş’te Üniversiteli kartınızla istediğiniz harcamaları yapın hem de bedava çift kişilik sinema biletinizi istediğiniz filmde kullanın!


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirsiniz?

Türkiye İş Bankasının hediye Cinemaximum bileti kampanyasına katılmak için İş’te Üniversiteli kart sahibi olmalısınız. 18 yaş ve üstü lisans ve lisans üstü eğitimini sürdüren üniversite öğrencileri İş’te Üniversiteli kart sahibi olabilirler. İş’te Üniversiteli kart sahibiyseniz kampanyaya dahil olmak için “SİNEMA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 4402’ye mesaj atmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türkiye İş Bankası’nın İş’te Üniversiteli kredi kartı kampanyası 31 Ekim’e kadar geçerlidir. Kampanya ekim ayının sonuna kadar geçerlidir ve 31 Ekim 2016’dan sonra Türkiye İş Bankası kampanyanın şartlarında ve süresinde değişim yapmadığı sürece kampanya devam etmeyecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Hediye biletler Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 19.00’a kadar olan seanslarda kullanılacaktır.

Hediye biletler sadece Cinemaximum’larda kullanılacaktır.

Hediye biletlerin kullanımı için verilen PNR numaraları harcama hedefine ulaşıldıktan sonra 5.iş günü akşamına kadar kredi kartına yüklenecektir.

Hediye biletlerin kullanımı 60 gün içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. 60.günün sonunda kullanılmayan PNR numaraları silinecektir.

İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kartlar ile yapılan alışverişleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyadan kampanya süresi içerisinde sadece bir kez yararlanılabilir.

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ