Kampanya Bulucu

Hayalinizdeki Ford’a Sahip Olmanın Bir Başka Yolu: Haziran Ayı Fırsatları

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Hayalinizdeki Ford’a Sahip Olmanın Bir Başka Yolu: Haziran Ayı Fırsatları” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Ford tarafından çıkartılmış olan tüm binek araç modelleri 4 yıl ya da 100.000 km garantisi ile birlikte sizlere sunuluyor! Sportif ve şık tasarıma sahip olan “Bir Başka” Ford Focus ise 68.705 TL’den başlayan fiyatlar ile sizlere sunulurken FKasko alan kişilere 400 TL değerinde indirim fırsatı sunuluyor! 2017 model Ford otomobilleri %0 faizden başlayan oranlar ile satın almak istiyorsanız Ford yetkili satıcılarına uğrayın! Üstelik Ford Mavi Plan fırsatları ile birlikte Ford C Max 999 TL’lik, Ford Mondeo ise 1.499 TL’lik aylık taksitler ile birlikte sizleri bekliyor olacak!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Haziran ayı içerisinde yetkili Ford satıcılarına giderek kampanya kapsamında dahil edilmiş olan araçlar için kredi başvurusunda bulunması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Ford müşterilerinin kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki Ford resmi internet sitesinde yer alan ilgili kampanya sayfasında bulunan ve siz sayfaya girdikten birkaç saniye sonra ekrana gelen formu doldurup göndermek olacaktır. Bu işlemin ardından kısa bir süre sonra Ford Müşteri temsilcileri sizler ile irtibata geçecek ve kampanya ile ilgili olarak sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirdikten sonra kabul etmeniz halinde kredi başvurunuzu alacaktır. Bununla birlikte gerek bu işlemin ardından gerek ise doğrudan gidebileceğiniz yetkili Ford satıcıları tüm avantajları ile birlikte sizleri bekliyor olacaktır!

Kampanya Kapsamında Sunulmuş Olan Fırsatlar

Kampanya kapsamında sunulmuş olan fırsatlar ile ilgili olarak Ford tarafından düzenlenmiş bir tabloyu aşağıda yer alan görselde görmeniz mümkündür.

Bu tabloda yer alan bireysel araç modelleri ile ilgili olarak belirlenmiş olan kredi tutarı, aylık vade ve faiz oranlarına dair detayları ise aşağıda yer alan bilgilerin arasında bulmanız mümkündür.

2016 ve 2017 MY Ford Binek Araçlar

Bu araçlar için belirtilmiş olan kredi tutarı, faiz oranı ve aylık vade seçeneklerine Yeni Ford Kuga aracı dahil değildir. Zira bu araç için biraz sonra bahsedeceğimiz farklı bir fırsat yer almaktadır. Bu kampanya ile birlikte 30.000 TL tutarında krediye, %0 faiz oranına ve 15 aylık vadelere ulaşmanız mümkündür. Belirtilmiş olan aylık %0 kampanya faiz oranı, gerçek kişiler tarafından bireysel olarak kullanılmak üzere yapılacak olan satın alma işlemlerinde geçerli olacak olup Ford Finans tarafından düzenlenecektir. Belirtilmiş olan faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı ise 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi tutarı, aylık vade ve taksit tutarı için bir defaya mahsus olmak üzere ve peşin bir şekilde ödenmesi gereken dosya masraf tutarı ise 158 TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte vergiler de dahil olmak üzere sunulmuş olan Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0661; yıllık toplam maliyet oranı %0,7933 olarak belirlenmiştir.

2017 MY Ford Tourneo Courier Journey

Bu araç için belirlenmiş olan kredi tutarı 30.000 TL olup, aylık vade 18 ay ve faiz oranı %0’dır. Belirtilmiş olan %0’lık kampanya faiz oranı yalnızca gerçek kişiler tarafından bireysel olarak kullanılmak üzere FKaskolu araç satın almalarının konu olduğu 30.000 TL tutarında kredi ve 18 aylık vadeli Ford Finans kredisinde geçerli olacaktır. Belirtilmiş olan faiz oranına karşılık gelmekte olan aylık taksit tutarı ise 1.666,67 TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi tutarı, aylık vade ve taksit tutarı için bir defaya mahsus olmak üzere ve peşin bir şekilde ödenmesi gereken dosya masraf tutarı ise 158 TL olarak belirlenmiştir.  Bununla birlikte vergiler de dahil olmak üzere sunulmuş olan Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0557; yıllık toplam maliyet oranı %0,6679 olarak belirlenmiştir.

Yeni Ford Kuga

Bu araç için kredi tutarı olarak 20.000 TL olup, aylık vade olarak 20 ay ve faiz oranı olarak %0,99 belirlenmiştir. Bu araç yalnızca bireysel alımlarda geçerli olacak olup gerçek kişiler tarafından alınmalıdır. Belirtilmiş olan faiz oranına göre belirlenmiş olan aylık taksit tutarı ise 1.129 TL’dir. Bu kredi tutarı, aylık vade ve aylık taksit tutarı için peşin olarak ve bir kereye mahsus bir şekilde ödenmesi gereken dosya masrafı 105 TL olup, vergiler de dahil olmak üzere Ford Finans tarafından belirlenmiş olan bu kredi için aylık toplam maliyet oranı %1,3290; yıllık toplam maliyet oranı %15,9482’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.