Kampanya Bulucu

Hattını Turkcell’e Taşıyanlara İnterneti Bol 500 Kampanyası

GSM operatörlerinin numara taşıma ve yeni hat alma için yaptığı kampanyalar, aralarında ki rekabetten dolayı en çok müşterilere yarıyor. Şimdi yeni Turkcell kampanyası ile Turkcell kalitesi ile uygun fiyata doya doya mesajlaşabilir, konuşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında yeni hat alan ya da hattını Turkcell Faturalı hatta taşıyan müşteriler 1 yıllık taahhüt vermiş olduklarında ayda sadece 49 TL ödeyerek her yöne konuşabileceği 500 dakika, her yöne gönderebileceği 1.000 SMS ve cepten kullanabileceği 4 GB internet imkanından yararlanabilir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece son 90 içerisinde numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı hatta taşıyan, ya da yine son 90 gün içerisinde yeni bir hat satın alarak Turkcell Faturalı hat kullanıcısı olan müşteriler yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için 12 ay boyunca kullanma sözü vermeniz gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya şartlarını sağladıktan sonra Turkcell iletişim Merkezlerine başvurarak, Çağrı merkezini arayarak ya da SMS yolu ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. Eğer taahhütlü olarak faydalanacaksınız telefonunuzun mesaj bölümüne INDIRIM BOL yazıp, 2222’ye göndermeniz gerekir. Eğer taahhütsüz, 69 TL olarak faydalanacaksanız YENI BOLBOL yazıp 2222’ye göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya katılım mesajı göndermelidir. Kampanya tarihinden sonra yapılacak başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kalan Kullanımları Görebilir Miyim?

Evet, telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2222’ye göndererek, ya da telefonun ana ekranından *159#’yi tuşlayarak kalan kullanımlarınızı ve son kullanım tarihini görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.