Happy Kart'tan Hepsiburada ve Trendyol'da Geçerli 25 TL'lik Hediye Çeki | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Happy Kart’tan Hepsiburada ve Trendyol’da Geçerli 25 TL’lik Hediye Çeki

Türkiye Finans Bankası güvencesi ile hizmet veren Happy kredi kartı, müşterilerinin avantajlı alışveriş yapması için bir takım kampanyalar düzenliyor. Şimdi Happy Kart Kampanyaları ile 2 ay boyunca Hepsiburada.com ya da Trendyol.com internet sitelerinden Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilmesi ve harcama yapılması durumunda hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Hepsiburada kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Happy Visa kredi kartını Hepsiburada ve Trendyol internet sitelerinin Hızlı Alışveriş profiline kaydedip o şekilde alışveriş yapmanız durumunda 25 TL değerinde ki hediye çekini kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Visa bireysel kredi kartlarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilme şansına sahiptir. Visa’ya ait banka kartları bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Bu kredi kartını internet sitelerine kayıt edebilmeniz için o sitelere de üye olmanız gerekmektedir. Üyeliği ücretsiz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Trendyol kampanyalarına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya için kredi kartınızı internet sitelerine kayıt ettirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra internet sitesinde ki “Hediye Çeklerim” kısmında hediye çekini görebilir ve kullanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 15 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya şartlarını yerine getirmelilerdir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Hediye çeklerini kullanma Şartları Nelerdir?

Kazanmış olduğunuz 25 TL’lik hediye çekini en az 100 TL’lik alışverişlerde kullanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini 1 ile 15 Ocak 2016 tarihleri arasında kullanmanız gerekir. Kullanmadığınız çekler bu tarihlerden sonra geçersiz sayılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.