Kampanya Bulucu

Happy Kart’a Özel Shell’den 25 TL Ekstre İndirimi

Türkiye Finans bankasının güvencesi ile kredi kartı hizmeti veren Happy Kart, alışverişte birçok avantaj sunuyor. şimdi Happy Kampanyaları ile anlaşmalı Shell istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde 25 TL ekstre indirimi kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Shell kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarından Happy kartınız ile 4 defa tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL ekstre indirimi kazanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde yapacağınız birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Türkiye Finans Bankası kampanyaları kapsamında ki bireysel Happy kredi kartına sahip tüm müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya sadece Bonus Happy kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ayrıca bu kampanya sadece peşin yapılan harcamalarda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekecektir. Yapılan kayıttan sonra farklı günlerde, tek seferde ve peşin olarak 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapmış olduğunuzda 25 TL indirimi de kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yapabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SHELL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 2442’ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında alışverişi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişlerini yapmalıdır. Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgiyi www.happycard.com.tr adresinden alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.