Happy Kart'a Özel Petrol Ofisi'nde 25 TL Ekstre İndirimi | Kampanya Bulucu

Happy Kart’a Özel Petrol Ofisi’nde 25 TL Ekstre İndirimi

Happy Kart’a Özel Petrol Ofisi’nde 25 TL Ekstre İndirimi

Türkiye Finans bankasının güvencesi ve desteği ile hizmet sunan Happy kredi kartı, kampanyaları ile tüm müşterilerine alışveriş avantajı sunmaya devam ediyor. Şimdi Happy kampanyaları ile Petrol Ofisi’nden yapacağınız harcamalarda 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Petrol Ofisi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Happy kredi kartınızı kullanarak Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda kampanya kapsamında 25 TL ekstre indirimi kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası bireysel tüm Happy Zero kredi kartlarında geçerli olacaktır. Kampanya hem asıl, hem de ek kartların katılımına açıktır. Kampanya diğer Bonus kredi kartlarının ve ticari kredi kartların katılımına açık değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik 4 defa alışveriş yaptığınızda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Alışverişin kampanya kapsamında sayılabilmesi için Bonus özellikli Pos cihazından ödeme yapılması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne POAS yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 2442’ye göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

16 Kasım tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, sonra harcamaları tamamlayarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ