Kampanya Bulucu

Happy Kart Ekstresini E-Posta ile alan Müşterilere 10 TL Bonus Puan

Bankalar ekstreleri ve hesap özetlerini artık e-posta yolu ile göndererek, hem kendi bütçelerini, hem doğayı hem de müşterilerinin çıkarlarını düşünüyorlar. Şimdi Türkiye Finans kampanyaları ile Happy Kartınıza ait ekstrenizi e-posta yolu ile alarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Happy Kart kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında ekstrenizi e-posta ile alma talebi göndermiş olduğunuz zaman 10 TL Bonus puan kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya için gereken talebi hangi kanal ile verdiğinizin de bir önemi yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Türkiye Finans Banksı’na ait olan Happy kredi kartına sahip bütün müşteriler yararlanabilir. Diğer kart ve hesaplara ait özetler bu kampanya dahilinde değildir. Bir kredi kartı için yapabileceğiniz başvuru sayısı sadece birdir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir katılım mesajı ya da işlemi yapmanıza gerek yoktur. Herhangi bir kanaldan ekstrenizi e-posta yolu ile alma talebi göndermeniz yeterlidir. Türkiye Finans şubelerinden, 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezinden, www.happycard.com.tr adresinde ki internet şubesinden bu talimatı verebilirsiniz.

İnternetten Nasıl Başvuru Yapabilirim?

www.happycard.com.tr adresinden müşteri bilgileriniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Kredi Kartları” menüsünde ki “Kart Bilgileri”, daha sonra da “E-ekstre” adımını seçerek orada bulunan “Ekstrelerimi sadece e-posta olarak almak istiyorum” seçeneğini tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır.

1 Ekim tarihinde başlaya bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında işlemi yapmaları gerekmektedir. Bu tarihler dışında yapılan işlemlerde bu kampanya şartları da geçerli olmayacaktır. Her kart için sadece 1 kere başvuru yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa ceviz dedi ki:

    slm ben araba aılkmak istyoram 549673….