Kampanya Bulucu

Happy Center’da 10 TL Happy Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Happy Center’da 10 TL Happy Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartları ile Happy Center marketlerinden ayrı günlerde ve tek seferde 2 adet 50 TL ve üzeri market harcaması yapan kişiler 10 TL değerinde Happy Bonus kazanma fırsatını elde edecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen bireylerin kampanya kapsamında belirtilen kredi kartları ile 6 Mart ve 28 Mart 2017 tarihleri arasında Happy Center mağazalarından farklı günlerde ve tek seferde 50 TL ve üzeri market alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen Paracard ve Money ile Garanti Bonus kredi kartı sahipleri anında katılabilirler. Bununla birlikte kampanyadan faydalanmak isteyen Flexi kartı sahiplerinin EVET HAPPY yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmaları ve kampanya kapsamında kullanacakları karta ait olan numaranın son 6 hanesini kısa mesaj yolu ile 3340 numarasına göndermeleri gerekmektedir. Bu kısa mesajın Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve harcama yapılacak olan Flexi kartına bağlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Flexi ve Money kredi kartları ile Paracard dahil edilmiştir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan Bonusları kampanyaya katılırken kullandığınız kart ile 1 Nisan ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında Happy Center Marketlerinde kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında verilecek olan 10 TL değerindeki Bonus’lar 5.000 kişi ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Kampanya belirlenmiş olan sayıya ulaşılması halinde otomatik bir şekilde durdurulacaktır. Ayrıca kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir defalığa mahsus olmak üzere faydalanabilecektir. Bununla birlikte kampanya kapsamında kazanılabilecek olan en yüksek Happy Bonus değeri 10 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Happy Center resmi internet sitesi üzerinden Sanal POS kullanılarak yapılan işlemler dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanya kapsamında yapılacak olan ödemelerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Happy Bonus kazanımına izin verilmeyecektir.

Ekspres limit ve mail order işlemleri ile taksitli işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahil edilmiştir.

Ödül puan kullanımları, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

TL yükleme, elektrikli – elektronik ürünler ve sigara alımları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Garanti POS cihazı kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Garanti Bankası ve Happy bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünde ya da tamamında istedikleri takdirde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.