Kampanya Bulucu

Halkbank’tan Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Eğer acil olarak paraya sıkışırsanız, ani bir aksi durum ile karşılaşırsanız ya da herhangi bir ihtiyacınızı karşılamak arzusundaysanız, Halkbank’ın başlatmış olduğu kredi kampanyasına bir göz atmanızda fayda var. Şimdi Halkbank kampanyaları ile uygun koşullarda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyaları ile belirlenen kampanya süresi içerisinde herhangi bir Halkbank şubesine başvuru yaparsanız, size özel faiz oranları, 36 aya kadar taksit imkanı gibi birçok fırsattan da yararlanabilirsiniz. Bu sayede evinizi yenilemek, araç bakımı yaptırmak evlenmek ya da tadilat yaptırmak gibi zor durumların üstesinden rahat bir şekilde gelebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkes, bu kampanyadan yararlanmak için Halkbankası’na başvuru yapabilir. Fakat kampanyaya her başvuru yapan bu kampanyadan yararlanamayabilir. Kredi sadece uygun görülen kişilere verilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım sadece şubeye yapılacak olan başvurularla yapılır. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ve diğer kanallar kampanya kapsamının dışındadır. Kampanyadan faydalanabilmek için gerekli evrakları toplayarak şubeye başvurmanız gerekir.

Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kampanya kapsamında ki krediye başvurmak için kimlik, pasaport ya da ehliye fotokopisi gerekir. Eğer Halkbankası maaş müşterisi değilseniz gelirinizi belgeleyen bir evrak ile başvurmanız gerekir. Bu çalışanlar için maaş bordrosu, emekliler için SGK Emekli belgesi gibi belgeler istenecektir.

Aylık ve Yıllık Maliyet Oranları Nelerdir?

 Halkbank maliyet tablosu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.