Kampanya Bulucu

Halkbankası Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Halkbankası’nın 78. yılına özel sunduğu Halk Günü İhtiyaç Kredisi uygulaması dahilinde, pek çok kesimin eş zamanlı bir şekilde kredi alma ihtiyacı karşılanmış oluyor. Özellikle de piyasada var olan diğer banka ve kurumların aksine, çok daha ılımlı bir işlevsellik sergilemeyi amaçlayan banka, bu sayede de nakit sıkıntısı yaşayan insanlara ulaşmayı başarıyor. Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi hakkında en fazla merak edilen olgu ise bu kampanyanın sahip olduğu avantajlardır. Halkbank Halk Günü İhtiyaç kredisi avantajları bakımından göze çarpan ilk unsur, %1,25’ten başlayan avantajlı faiz oranlarına sahip olmasıdır. Bu oranlar dahilinde de kişinin kendisine uygun bir faiz işleyişi seçme ve ona göre geri ödemelerini yapma imkanı doğmaktadır. Bunun yanı sıra, Aylık ve yıllık toplam maliyet oranları, tahsis ücretleri ve vergileri kapsamaktadır. Bu noktada da toplam maliyet oranları örnek tutar ve vade üzerinden hesaplandığı için, tercih edilen kredi ile ihtiyaçlarda herhangi bir değişiklik ya da revizyon durumuna gerek kalınmıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi Kampanyası’ndan kredi notu düşük olmayan her kesim yararlanabilir. Ki burada esas amaç rahat bir kredi sunum alanı oluşturmaktır. Daha önce herhangi bir bankadan kredi çekiminde bulunmamış ve kredi kartı ödemelerinde sorun yaşamamış pek çok kesim, uygun görüldüğü takdirde bu krediden yararlanabilir. Bunun için Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi hakkında belirtilen açıklamaları da dikkatlice okumanız tavsiye edilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Halkbank Halk Günü ihtiyaç kredisi kampanyasına kısa mesaj ya da bire bir görüşme ile katılma imkanınız bulunmaktadır. Kendi alanında profesyonel yetkililer ile yapılacak olan görüşmeler dahilinde de ilgili kredi talebiniz birimlere ulaştırılmış olacaktır. Bunun sonuca varması ise en kısa zaman diliminde gerçekleşmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Halkbank Halk günü ihtiyaç kredisi kampanyası, bankanın 78. yılına özel bir kampanya olduğu için 2016 senesi içerisinde geçerliliğini korumaktadır. Uzun seneler boyunca verdiği hizmet dahilinde bu tarz bir kampanya sunumuna geçiş yapan Halkbankası’nın amacı, daha geniş kesimlere nakit imkanı tanımaktır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Halkbank Halk günü ihtiyaç kredisi kampanyasının genel şartları açısından sizler için şu listeyi sıralayabiliriz;

  • Kredi notunun yüksek olması gerekmektedir.
  • Kampanyanın 1.25 ve 1.30 olmak üzere iki farklı faiz oranı vardır.
  • Minimum 5.000 TL, maksimum ise 50.000 TL için 36 aya varan vadeli başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Faiz oranları, masraf ödeme tercihlerine göre değişimler göstermektedir.
  • 5000 TL’lik ihtiyaç kredisi çekiminde, 36 ay vadenin ilk 12 ayında 78 TL’lik taksit ödenmektedir. Kalan diğer 24 ay ise 264.66 TL olarak devam etmektedir.

Tüm bu aşamalar dahilinde de sizlerin Halkbank Halk Günü İhtiyaç kredisi başvurularınızdaki gelişmeleri tamamlama imkanınız olacaktır. Az önce de üzerinde durulduğu gibi pek çok banka uygulamasının üzerinde bir duruşa sahip olan Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi kapsamında, 78.yıla özel bir kampanya işlevselliğinden rahatça yararlanacaksınız. Bu kampanyanın bir diğer özelliği de faiz oranlarındaki netlik ve esnek seçiminin yanı sıra, birer bir müşteri iletişimiyle de sağlıklı bir sonuç imkanı tanımasıdır.

Son olarak Halk Bank’ın sunduğu Halk Günü ihtiyaç kredisinin yanı sıra, aynı sene içerisinde farklı kampanyalara da sahip olduğunu söylenilebilir. Bunun için Halkbank’ın resmi internet sitesine giriş yapılabilir ya da müşteri hizmetlerinden net bilgiler alınabilir. Tamamen müşteri memnuniyetini kapsayan kampanyalar, kendisini sürekli güncellemeye devam etmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.